2018 Ağustos  ayında Eskişehir’de “Yeri Yok” ismi ile aynı çatı altında buluştuk. Grubumuz 4 kişiden olmak üzere iki mühendislik  , bir mimarlık ve bir endüstriyel tasarım  bölümü okuyan üyelerden oluşmaktadır. Kendi imkanlarımız ile ciddi bir şekilde 4 adet single çalışması yayımladık. Şuan hedefimiz 10 şarkıdan oluşan güzel bir albüm yapmak ve bu albümü olabildiğince tanıtmak, sahne hayatına adım atmaktır. Kendi şarkılarımızı seslendirip tamamen hayatımıza müzikle devam etmek istiyoruz. Öğrenci olduğumuz ve okul programlarımız çok yoğun olduğu için albüm bütçesine destek ararken ve bu platformu bulduk. 


Kendi imkanlarımız ile stüdyoda kayıt alabiliyoruz ama mix master için fiyatlar çok yüksek olduğundan dolayı çalışmalarımıza devam edemiyoruz. Piyasada gerçekten yaşanmış sözlerin ve hissedilmiş müziklerin dolaşmasını istediğimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Nesil olarak hayıflanan,iş olsun diye yazılan müziklerden sıkılmadık mı ? Alternatif Rock türünde başarılı bir grup olma yolunda adım adım ilerliyoruz ve bunun son bulmaması tek ümidimiz. Bizim gibi düşünen ve bize inanacak sizlerden destek bekliyoruz. 

Teşekkür ederiz.


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    3 ay önce
    100
    Destek
    100


TAKIM


Bahadır Şengül

YORUM YAP

GÖNDER
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

19
gün kaldı
Hominn Destek Ol

Hominn

Hominn müzik severleri amatör müzisyenlerle bir araya getiren bir platform. Her defasında farklı bir evde toplanıyoruz ve amatör müzik grupları burada 30-40 kişilik gruplar için müzik yapıyorlar

DESTEK 20 HEDEF 15.000
29
gün kaldı
Plaklık Destek Ol

Plaklık

Plaklarınız güvende olsun... Farklı bakış açısıyla eskiye dönüş

DESTEK 85 HEDEF 5.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin