Yalova için Yerel Web TV

Merhaba ben Recep TURAN ; 1990 yılında  Yalova'da doğdum. İlimizde herhangi bir TV kanalı mevcut değildir.İnsanlar Yalova'da olup bitenleri tesadüfen ulusal kanallarda yayınlanırsa bilgi sahibi olabilmektedir. 3 Kişiden oluşan ekibimizin amacı Yalova'ya yerel bir TV kanalı kazandırmak. TV projesinde öncelikli hedefimiz web platformu üzerinden yayına başlamak gerekli altyapı ve kaynak sağlanmasından sonra ise ileride karasal veya uydu platformundan yayın hayatına geçiş için gerekli altyapı sağlanacaktır.

Web TV olarak düşündüğümüz projemizde www.yenidusun.xyz sitesinden tv yayını www.yenidusun.net sitesinden ise haberler yayınlanacaktır. Gerekli altyapıya ulaştığımızda tek site üzerinden yayın hayatına geçerek sürece devam edicez.Hedef olarak Anadolu Ajansı veya Demirören Haber Ajansı şeklinde şehrin çeşitli noktalarında zaman zaman canlı bağlantılar yapmak bunun haricinde ulusal ajanslara haber servis etmek olacaktır.


Hedefimiz Türkiye Cumhuriyeti'nin temel ilkelerinden biri olan halkın  haber alma özgürlüğünden yola çıkarak halka ; tarafsız , doğru ve gerçek haberleri sunmak. TV kanalında halkı aldatıcı reklamlar yerine devlet kurumlarınca hazırlanmış yayınlanması uygun bulunmuş olan kamu spotları ile destekçilerimizin reklamlarının yer alması , halka aldatıcı ve yanıltıcı içerikler yayınlanarak mağdur edilmesinin önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Kanal adı olarak TV226 veya sitemizin ismi olan Yeni Düşün TV  ismi düşünülmektedir.

Yayın polikası olarak son dönemlerde TV kanallarında yayınlanmakta olan programların geneli itibariyle Türk aile yapısı  , örf ve adetlerine uygun olmayan konseptlerde olması nedeniyle fazla ilgi çekmemekle birlikte belirli bir kesiminde tepkisini almaktadır. Yerel olarak kuracağımız web tv de bunların yerine özlenen sade ve öz bir tv kanalı olarak tamamen aile yapısına önem veren yayın akışları düzenlenecektir.Kanal web sitesi için geliştirilen PSD arayüz örneği : http://beta.yenidusun.net/

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

Projenin Sahibi Recep Turan
E-Posta: recepturan77@hotmail.com
Telefon: 0(531) 302 25 12
Hakkında Kısa Bilgi:
Yalova'da yerel tv mevcut değil var olanlar kapandı yada kapatıldı. Kendi emeklerim ile devam ettirmekte olduğum bir haber sitesi haber bunu yerel web tv portalına dönüştürek istiyorum.

YORUM YAP

GÖNDER
  • 50.000 FONLAMA İÇİN
  • 2
    0
    0
  • Destek zamanına kadar proje hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsin
  • Geliştirme Aşamasında
  • TAKİP ET
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

41
gün kaldı
Hipo Destek Ol

Hipo

Hayata dokun! | Dokunduğunuz alanları sizin için dezenfekte ediyoruz.

DESTEK 180 HEDEF 6.000
14
gün kaldı
Piyasa Araştırması Destek Ol

Piyasa Araştırması

İnternetten veya mağazadan almak istediğiniz herşeyi önceden araştırıyoruz

DESTEK 30 HEDEF 35.000
21
gün kaldı
Türkiye Çevre Zirvesi Destek Ol

Türkiye Çevre Zirvesi

Türkiye Çevre Zirvesi farklı disiplinlerin bir araya gelerek çevre, çevre sorunları ve çevre duyarlılığı konularının konuşulacağı, mevcut durumları ve uygulanabilir somut çözüm önerilerinin tartışılacağı bir zirve olma özelliği

DESTEK 100 HEDEF 7.500

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin