DESTEK OL
Kadınlara

Merhabalar,

Ben Gizem Er. Adnan Menderes Üniversitesi, Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisiyim. Bölümümle alakalı olarak bilgisayar benim için vazgeçilmez bir unsur. 4 yıl önce bilgisayar oyunlarıyla tanıştım. 4 yıldır başta Cs-Go olmak üzere bir çok oyun oynuyorum. Kendimi en başarılı bulduğum oyun Cs-Go oyunudur. Cs-Go oyunun da en üst rütbe de oyun oynuyorum. Bu oyunun takımları dünya üzerinde mevcuttur. Türkiye'de ise bu sene bir ilk yaşanarak Beşiktaş, E-spor dalında kadın takımını çıkardı. Beş oyuncudan oluşan takım da hepsi yabancı ve bu konu da bir ilk olup o takıma girmek istiyorum. 

Keşfedilmek için Twitch.com platformunda oyun yayınları yapmam gerekiyor. Fakat bu sistemi oluşturmam için gerekli param mevcut değil. 2 bin tl kadar birikimim var fakat doların yükselmesi dolayısıyla yeterli parayı bulmam mezun olana kadar imkansız.  

Bir genç kızın hayallerin de bir imzanız olmasını isterim.

E-Spor ile ilgili gerekli bilgileri aşağı da bilginize sunuyorum..


E-Spor

Günümüzde ulusal ve uluslararası birçok e-Spor turnuvası düzenlenmektedir. Bu turnuvalar oyunculara rekabet edecekleri profesyonel bir ortam sağlayarak elektronik spor ve sporcu kavramlarının gelişmesi ve yaygınlaşmasına büyük katkı sağlamıştır. Her geçen gün düzenlenen resmi ve özel turnuvaların sayısı ve bu turnuvalara gösterilen ilgi artmakta, buna bağlı olarak da e-Sporcuların bunu profesyonel bir meslek olarak icra etmesinin önü açılmaktadır.


Artık e-Spor turnuvaları milyon dolarlara varan ödüllerle ve binlerce izleyicinin arenalarda, yüz binlercesinin ise internet üzerinden yapılan canlı yayınlarda takip ettiği büyük etkinlikler haline dönüşmüştür.

E-Spor’un farklı alanlarında faaliyet gösteren ve çeşitli firmalarla sponsorların çatısı altında toplanan yüzlerce eSpor kulübü kurulmuş ve bu kulüpler tıpkı bir spor kulübü gibi düzenli antrenman yapmakta, çeşitli lig ve turnuvalarda yarışmakta ve gerektiğinde transfer yaparak kadrolarını güçlendirmektedirler.


Ayrıca dünyanın çeşitli ülkelerinde e-Sporcular artık sporcu olarak sayılarak sporcu lisansı almaya başlamışlardır. Türkiye de 2014 yılı itibariyle lisans veren ülkeler arasına katılmıştır.

Destekleriniz için çok teşekkürler.


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    4 hafta önce
    20
    Destek
Projenin Sahibi Gizem Er
E-Posta: gizermidedin@gmail.com
Telefon: 0(553) 868 17 01
Hakkında Kısa Bilgi:
Ben Gizem Er. 20 yaşındayım. Adnan Menderes Üniversitesi, Yönetim Bilişim Sistemleri 2. Sınıf ögrencisiyim.

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

14
gün kaldı
Yeni Nesil Elektrik Transformatör Destek Ol

Yeni Nesil Elektrik Transformatör

Electric transformer; yeni bir teknik olan elektrik alan akı indüksiyonu prensibiyle çalışan, bünyesinde çelik nüve ve sargı içermeyen, bu sayede boyutları çok daha küçük, çok daha hafif, üretilmesi kolay ve maliyetleri daha düşüktür.

DESTEK 100 HEDEF 40.000
54
gün kaldı
Kablo da ne ? Destek Ol

Kablo da ne ?

USB kablosu taşımaktan artık kurtuluyoruz.

DESTEK 250 HEDEF 10.000
78
gün kaldı
ÇARŞI CEPTE Destek Ol

ÇARŞI CEPTE

Çarşı Cepte esnaflar ile müşterileri en kısa yoldan buluşturan bir mobil platfomdur.

DESTEK 25 HEDEF 15.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin