Çocuk Tiyatro Topluluğuna Işık ve Ses Ol...

Merhaba :) Ben Murat Sezen, İstanbul'da 2000 - 2015 yılları arasında tiyatro ve sinemanın çeşitli alanlarında çalıştım. Drama daha yoğun çalışma yaptığım alan oldu. 

2015'te yaşamak için geldiğim Muğla Dalyan'da çocuklarımızın bir okul müsameresine yardımcı olmam istendi. Çocuklarımız iyi bir performans göstererek harika bir tiyatro oyununa çevirdiler. Okuldan sonra haftada dört gün yaptığımız provaya özenle geldiler. Onların bu ilgisi, oyun bittikten sonra ve yaza girilirken; "biz yazında tiyatro ve drama yapmak istiyoruz" talebine dönüştü. Yaz boyu salondaydılar. Ben tiyatroya dair amatör ruhla biriktirdiğim her şeyi paylaşıyorum onlarla.

Ve devam etmek istiyorlar. Daha iyisini yapmak istiyorlar. Bir tiyatro salonumuz yok. Işığımız yok, ses için mikrofonumuz yok. Ve oyun oynadığımız koşulda biyolojik olarak seslerini duyuramıyorlar. Tiyatronun en önemli unusuru görülmek ki, sahnede görülmüyorlar. Ve hepsini hak ediyorlar. Videomuzda oyundan, çalışmalardan görüntüler koyduk. Onlar hayatlarını değiştirmek için meraklarını, zamanlarını, ilgilerini veriyor ama koşullar daha iyi yapabilecekleri halde onlara izin vermiyor. Sizlerin sayesinde seyirciye seslerini duyurabilecekler. Işıklar sayesinde oyunculukları, mimikleri görülür hale gelecek.

En acil ihtiyaçlarımız;
Telsiz mikrofonlar,
Anfi, mikser
Sahne ışıkları
Biliyoruz ki, çocukların ilgisi, emekleri ve bu teknoloji onların sanatla ilişkisini güçlendirecek ve oyunlarını her yerde sergiler hale gelecekler.

Sizlerin bu projeye dair, parasal katkının dışında, nasıl katkınızın olabileceğini düşünüp bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız. Bu projemizi her paylaşımınız, bizim sesimize ses katacaktır.

Onlara ışık ve ses olmak için sizden destek bekliyoruz. 

Fotoğraf Galerisi


Video Galeri

 • Emre Akgümüş
  11 ay önce
  10
  Destek
 • Hakan Yıldız
  11 ay önce
  100
  Destek
 • Gizli Destekçi
  8 ay önce
  10
  Destek
 • Gizli Destekçi
  8 ay önce
  450
  Destek
 • Gizli Destekçi
  4 ay önce
  1.100
  Destek
 • Gizli Destekçi
  4 ay önce
  1.000
  Destek
 • Gizli Destekçi
  4 ay önce
  500
  Destek
 • Fatma Yalçın
  3 ay önce
  10
  Destek
 • Devrim Seferoğlu
  3 ay önce
  20
  Destek
Projenin Sahibi Murat Sezen
E-Posta: mssezen@gmail.com
Telefon: 0(543) 370 39 31
Hakkında Kısa Bilgi:


Projenin Ödülleri

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin