Çocuk Tiyatro Topluluğuna Işık ve Ses Ol...

Merhaba :) Ben Murat Sezen, İstanbul'da 2000 - 2015 yılları arasında tiyatro ve sinemanın çeşitli alanlarında çalıştım. Drama daha yoğun çalışma yaptığım alan oldu. 

2015'te yaşamak için geldiğim Muğla Dalyan'da çocuklarımızın bir okul müsameresine yardımcı olmam istendi. Çocuklarımız iyi bir performans göstererek harika bir tiyatro oyununa çevirdiler. Okuldan sonra haftada dört gün yaptığımız provaya özenle geldiler. Onların bu ilgisi, oyun bittikten sonra ve yaza girilirken; "biz yazında tiyatro ve drama yapmak istiyoruz" talebine dönüştü. Yaz boyu salondaydılar. Ben tiyatroya dair amatör ruhla biriktirdiğim her şeyi paylaşıyorum onlarla.

Ve devam etmek istiyorlar. Daha iyisini yapmak istiyorlar. Bir tiyatro salonumuz yok. Işığımız yok, ses için mikrofonumuz yok. Ve oyun oynadığımız koşulda biyolojik olarak seslerini duyuramıyorlar. Tiyatronun en önemli unusuru görülmek ki, sahnede görülmüyorlar. Ve hepsini hak ediyorlar. Videomuzda oyundan, çalışmalardan görüntüler koyduk. Onlar hayatlarını değiştirmek için meraklarını, zamanlarını, ilgilerini veriyor ama koşullar daha iyi yapabilecekleri halde onlara izin vermiyor. Sizlerin sayesinde seyirciye seslerini duyurabilecekler. Işıklar sayesinde oyunculukları, mimikleri görülür hale gelecek.

En acil ihtiyaçlarımız;
Telsiz mikrofonlar,
Anfi, mikser
Sahne ışıkları
Biliyoruz ki, çocukların ilgisi, emekleri ve bu teknoloji onların sanatla ilişkisini güçlendirecek ve oyunlarını her yerde sergiler hale gelecekler.

Sizlerin bu projeye dair, parasal katkının dışında, nasıl katkınızın olabileceğini düşünüp bizimle iletişime geçmenizden mutluluk duyarız. Bu projemizi her paylaşımınız, bizim sesimize ses katacaktır.

Onlara ışık ve ses olmak için sizden destek bekliyoruz. 

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Fatma Yalçın
  7 ay önce
  10
  Destek
  10
 • Devrim Seferoğlu
  7 ay önce
  20
  Destek
  20
 • Gizli Destekçi
  7 ay önce
  1.000
  Destek
  1.000
 • Gizli Destekçi
  7 ay önce
  500
  Destek
  500
 • Gizli Destekçi
  8 ay önce
  1.100
  Destek
  1.100
 • Gizli Destekçi
  1 yıl önce
  10
  Destek
  10
 • Gizli Destekçi
  1 yıl önce
  450
  Destek
  450
 • Hakan Yıldız
  1 yıl önce
  100
  Destek
  100
 • Emre Akgümüş
  1 yıl önce
  10
  Destek
  10
Projenin Sahibi Murat Sezen
E-Posta: mssezen@gmail.com
Telefon: 0(543) 370 39 31
Hakkında Kısa Bilgi:


Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

10
gün kaldı
Gelincik Kırmızı Film Destek Ol

Gelincik Kırmızı Film

Doksanlı yıllarda küçük bir Anadolu ilçesinde geçen, özlemini duyduğumuz doksanlı yıllara ait kültürel değerleri ve insanları gösteren bir film projesi.

DESTEK 50 HEDEF 7.000
50
gün kaldı
ÇÖZEN KARINCA Destek Ol

ÇÖZEN KARINCA

Sınavlara hazırlanırken kaynak kitaplara çok ihtiyaç olduğunu biliyorum ve ihtiyacı olan herkesin kaynak kitaplara ulaşmasını sağlamak için çalışıyorum.

DESTEK 300 HEDEF 5.000
54
gün kaldı
Çevre ve Cep Dostu Alışveriş Çantası Destek Ol

Çevre ve Cep Dostu Alışveriş Çantası

Hem bütçelere hem çevreye fayda sağlayacak olan pratik akıllı çanta

DESTEK 35 HEDEF 5.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin