Türkiyede Tur, Gezi ve Paket Tur yapan Seyahat acentalarınında işini kolaylaştıracak uygulama.

Toplayacağım Fonu Akıllı Telefon uygulaması ve İnternet Sitesi üzerinden insanlarla buluşturarak e-ticaret mantığı ile işletmeye koyacağım uzun vadede şirkete ortak bulup markalaşmaya gideceğim.


6326 Sayılı Turist Rehberliği Meslek Kanunu, 22.06.2012 tarih ve 28331 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. 

Bu Kanuna Göre;

Turist Rehberliği Meslek Yönetmeliğinin 26. ve 27. maddesi uyarınca, Seyahat Acentalarının düzenledikleri tur veya paket turlarda Rehber bulunduracağı ve Rehberlerin ruhsatnamelerinin (Mesleğe kabul koşullarını taşıyan turist rehberlerine Bakanlık tarafından verilen belge)  ve çalışma kartlarının Bir yıl süre ile mesleği fiilen icra edebileceklerine ilişkin kayıtlı oldukları oda tarafından eylemli turist rehberlerine verilen belge) bulunması gerekmektedir.

RehberBuL Uygulaması ile Ülkemizde Yerli ve Yabancı Turistlerin En İyi Şekilde ağırlanması,Gezdirilip Bilgilendirilmesi ve Ülkemizin Tanıtılması yönünde ciddi katkı ve kolaylıklar sağlanacaktır,ayrıca Resmi olmayan ve kaçak çalışan Rehberlerinde önü kesilmiş olacaktır.

Rehber arayan Yerli ve Yabancı Turistler, RehberBuL uygulaması ile gittikleri yerde kolaylıkla Uygulamaya üye olan Rehberleri bulabilecek ve daha keyifli ve kaliteli Kültürel faaliyetlerde bulunabileceklerdir.

RehberBuL uygulaması Türkiyede Tur,Gezi ve Paket Tur yapan Seyahat acentalarınında işini kolaylaştıracak ve Seyahat Acentaları bu uygulama ile kolaylıkla istedikleri yerde rehber bulabileceklerdir.


Fotoğraf Galerisi

Video GaleriTAKIM


Fatih Aslanhan


YORUM YAP

GÖNDER
  • 50.000 FONLAMA İÇİN
  • 2
    0
    0
  • Destek zamanına kadar proje hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsin
  • Fikir Aşamasında
  • TAKİP ET
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

50
gün kaldı
Hominn Destek Ol

Hominn

Hominn müzik severleri amatör müzisyenlerle bir araya getiren bir platform. Her defasında farklı bir evde toplanıyoruz ve amatör müzik grupları burada 30-40 kişilik gruplar için müzik yapıyorlar

DESTEK 20 HEDEF 15.000
80
gün kaldı
3be Sanat Atölyesi Destek Ol

3be Sanat Atölyesi

Dar gelirli öğrencilerim için yardıma ihtiyacım var

DESTEK 0 HEDEF 10.000
50
gün kaldı
''Sarı & Siyah'' Destek Ol

''Sarı & Siyah''

seni sana senle anlatacağım.

DESTEK 0 HEDEF 25.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin