Merhaba, adım Ömer. 23 yaşında genç bir girişimciyim. Erciyes Üniversitesi Elektronik Teknolojisi mezunuyum ve şuanda İstanbul Üniversitesi Tarih bölümü okuyorum. Okumayı ve yeni şeyler öğrenmeyi çok severim.

    Sizlere bir projemden bahsetmek istiyorum yani ReezApp'tan. ReezAPP bizim için en değerli olan zamanımızda tasarruf yapmak ve kendimizi özel hissetmek için geliştirdiğim bir yazılımdır. Düşünsenize bir ofiste çalışıyorsunuz yada dışarıda yemek yeyip birazda kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama bir bakıyorsunuz yemeğinizin hazırlanması çok zamanınızı almış ve planlarınızda yada öğle aranızda gecikmelere sebep olmuş. Tam bir sorun olarak çıkmış karşınıza. Tam bu noktada ReezAPP devreye giriyor ve sizin istediğiniz veya yakınınızdaki restorantın menüsüne akıllı cihazlarınızdan erişim sağlayıp istediğiniz yemeği siz gitmeden sizin istediğiniz saatte hazır olmasını sağlıyor ve yalnızca size gidip sıcacık yemeğinizi afiyetle yemeniz kazandığınız zamanı kendinize ayırmanız sağlıyor. Evet bir hayal değil tam bu işe yarıyor.

    Bu projemin %60'lık kısmı bitti fakat öğrenci olduğumdan dolayı maddi kısımlarda sorunlar yaşamaya başladım. Siz destekçilerim ile bu sorunları aşacağıma inanıyorum. Biliyorum ki yerli ve milli yazılımlar ile ülkemiz daha güzel olacak. Beni bu noktada yalnız bırakmayacağınıza cani gönülden inanıyorum.

* Server

* Uygulamamı ios platformuna uygulayabilmem için bir Macbook 

* Arayüz tasarımı 

* Google Play geliştirici hesabı

* Reklam giderleri

* Uygulama hata ve güvenlik çözümleri

* Uygulama testleri 

* Şirket kurulum giderleri vb.Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    4 ay önce
    500
    Destek
    500


TAKIM


Ömer Faruk Cenikli

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

53
gün kaldı
Ev Yemeği Aboneliği Destek Ol

Ev Yemeği Aboneliği

Akşam Yemeği Aboneliği

DESTEK 0 HEDEF 19.900
83
gün kaldı
BEKTEK (Basınçtan Enerji Kazanım Teknolojisi) Destek Ol

BEKTEK (Basınçtan Enerji Kazanım Teknolojisi)

Şehirde bulunan insan,otomobil, tren gibi unsurların hareket halindeyken bulunduğu zemine ağırlığı dolayısıyla uyguladığı basıncın yeşil enerji olarak geri kazanılmasını sağlıyoruz.

DESTEK 6.130 HEDEF 24.000
13
gün kaldı
Twitch Yayıncılığım İçin! Destek Ol

Twitch Yayıncılığım İçin!

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışıyorum.

DESTEK 0 HEDEF 3.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin