DESTEK OL

    Merhaba, adım Ömer. 23 yaşında genç bir girişimciyim. Erciyes Üniversitesi Elektronik Teknolojisi mezunuyum ve şuanda İstanbul Üniversitesi Tarih bölümü okuyorum. Okumayı ve yeni şeyler öğrenmeyi çok severim.

    Sizlere bir projemden bahsetmek istiyorum yani ReezApp'tan. ReezAPP bizim için en değerli olan zamanımızda tasarruf yapmak ve kendimizi özel hissetmek için geliştirdiğim bir yazılımdır. Düşünsenize bir ofiste çalışıyorsunuz yada dışarıda yemek yeyip birazda kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama bir bakıyorsunuz yemeğinizin hazırlanması çok zamanınızı almış ve planlarınızda yada öğle aranızda gecikmelere sebep olmuş. Tam bir sorun olarak çıkmış karşınıza. Tam bu noktada ReezAPP devreye giriyor ve sizin istediğiniz veya yakınınızdaki restorantın menüsüne akıllı cihazlarınızdan erişim sağlayıp istediğiniz yemeği siz gitmeden sizin istediğiniz saatte hazır olmasını sağlıyor ve yalnızca size gidip sıcacık yemeğinizi afiyetle yemeniz kazandığınız zamanı kendinize ayırmanız sağlıyor. Evet bir hayal değil tam bu işe yarıyor.

    Bu projemin %60'lık kısmı bitti fakat öğrenci olduğumdan dolayı maddi kısımlarda sorunlar yaşamaya başladım. Siz destekçilerim ile bu sorunları aşacağıma inanıyorum. Biliyorum ki yerli ve milli yazılımlar ile ülkemiz daha güzel olacak. Beni bu noktada yalnız bırakmayacağınıza cani gönülden inanıyorum.

* Server

* Uygulamamı ios platformuna uygulayabilmem için bir Macbook 

* Arayüz tasarımı 

* Google Play geliştirici hesabı

* Reklam giderleri

* Uygulama hata ve güvenlik çözümleri

* Uygulama testleri 

* Şirket kurulum giderleri vb.Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • fonbulucu.com İlk Destek
  2 gün önce
  100
  Destek
  100
Projenin Sahibi Ömer Faruk Cenikli
E-Posta: cenikli58@hotmail.com
Telefon: 0(507) 570 14 29
Hakkında Kısa Bilgi:
23 yaşında genç bir girişimciyim ve yeni fikirler üretmeyi seven bir insanım. Eriyes Üniversitesi Elektronik Teknolojisi mezunuyum ayrınca yazılım üzerine kendimi geliştiriyorum.


 • 100 Toplandı
  HEDEF:30.000
 • 1 DESTEKÇİ
 • 57 GÜN KALDI
 • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
 • Geliştirme Aşamasında
 • DESTEK OL
 • TAKİP ET

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

87
gün kaldı
İlk Kitap ''13'' Destek Ol

İlk Kitap ''13''

Sorgulamadan yaşayamayan bir gencin, en sonunda sayısı 13'e ulaşacak olan kedileri sahiplenme sürecinde yaşadıkları ve bu yaşantılar bağlamında yaptığı sorgulamalara dair bir kitap.

DESTEK 15 HEDEF 1.500
24
gün kaldı
neyemeli.guru Destek Ol

neyemeli.guru

Dünya üzerindeki şehirlerin meşhur yemeklerini bir tık ile hızlı şekilde öğrenip o lezzeti yemek için harekete geçiren bir proje.

DESTEK 0 HEDEF 20.000
32
gün kaldı
BUL7 | Merkezi Olmayan Arama Motoru Destek Ol

BUL7 | Merkezi Olmayan Arama Motoru

Veri hususunda kalıcı ve merkezi olmayan, çok yönlü bir sorgu sistemi.

DESTEK 3.010 HEDEF 50.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin