DESTEK OL

    Merhaba, adım Ömer. 23 yaşında genç bir girişimciyim. Erciyes Üniversitesi Elektronik Teknolojisi mezunuyum ve şuanda İstanbul Üniversitesi Tarih bölümü okuyorum. Okumayı ve yeni şeyler öğrenmeyi çok severim.

    Sizlere bir projemden bahsetmek istiyorum yani ReezApp'tan. ReezAPP bizim için en değerli olan zamanımızda tasarruf yapmak ve kendimizi özel hissetmek için geliştirdiğim bir yazılımdır. Düşünsenize bir ofiste çalışıyorsunuz yada dışarıda yemek yeyip birazda kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama bir bakıyorsunuz yemeğinizin hazırlanması çok zamanınızı almış ve planlarınızda yada öğle aranızda gecikmelere sebep olmuş. Tam bir sorun olarak çıkmış karşınıza. Tam bu noktada ReezAPP devreye giriyor ve sizin istediğiniz veya yakınınızdaki restorantın menüsüne akıllı cihazlarınızdan erişim sağlayıp istediğiniz yemeği siz gitmeden sizin istediğiniz saatte hazır olmasını sağlıyor ve yalnızca size gidip sıcacık yemeğinizi afiyetle yemeniz kazandığınız zamanı kendinize ayırmanız sağlıyor. Evet bir hayal değil tam bu işe yarıyor.

    Bu projemin %60'lık kısmı bitti fakat öğrenci olduğumdan dolayı maddi kısımlarda sorunlar yaşamaya başladım. Siz destekçilerim ile bu sorunları aşacağıma inanıyorum. Biliyorum ki yerli ve milli yazılımlar ile ülkemiz daha güzel olacak. Beni bu noktada yalnız bırakmayacağınıza cani gönülden inanıyorum.

* Server

* Uygulamamı ios platformuna uygulayabilmem için bir Macbook 

* Arayüz tasarımı 

* Google Play geliştirici hesabı

* Reklam giderleri

* Uygulama hata ve güvenlik çözümleri

* Uygulama testleri 

* Şirket kurulum giderleri vb.Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Gizli Destekçi
  1 hafta önce
  2.000
  Destek
  2.000
 • fonbulucu.com İlk Destek
  2 ay önce
  100
  Destek
  100
Projenin Sahibi Ömer Faruk Cenikli
E-Posta: cenikli58@hotmail.com
Telefon: 0(507) 570 14 29
Hakkında Kısa Bilgi:
23 yaşında genç bir girişimciyim ve yeni fikirler üretmeyi seven bir insanım. Eriyes Üniversitesi Elektronik Teknolojisi mezunuyum ayrınca yazılım üzerine kendimi geliştiriyorum.


 • 2.100 Toplandı
  HEDEF:30.000
 • 2 DESTEKÇİ
 • 16 GÜN KALDI
 • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
 • Geliştirme Aşamasında
 • DESTEK OL
 • TAKİP ET

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

22
gün kaldı
Mueasyco Destek Ol

Mueasyco

Mesafe tanımaksızın müzisyenlerin birbirleriyle profesyonel veya amatör eserler yaratabileceği dijital stüdyo ve sosyal ortam.

DESTEK 9.000 HEDEF 150.000
17
gün kaldı
İlk Kitap ''13'' Destek Ol

İlk Kitap ''13''

Sorgulamadan yaşayamayan bir gencin, en sonunda sayısı 13'e ulaşacak olan kedileri sahiplenme sürecinde yaşadıkları ve bu yaşantılar bağlamında yaptığı sorgulamalara dair bir kitap.

DESTEK 15 HEDEF 1.500
5
gün kaldı
Hipo Destek Ol

Hipo

Hayata dokun! | Dokunduğunuz alanları sizin için dezenfekte ediyoruz.

DESTEK 440 HEDEF 6.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin