DESTEK OL

    Merhaba, adım Ömer. 23 yaşında genç bir girişimciyim. Erciyes Üniversitesi Elektronik Teknolojisi mezunuyum ve şuanda İstanbul Üniversitesi Tarih bölümü okuyorum. Okumayı ve yeni şeyler öğrenmeyi çok severim.

    Sizlere bir projemden bahsetmek istiyorum yani ReezApp'tan. ReezAPP bizim için en değerli olan zamanımızda tasarruf yapmak ve kendimizi özel hissetmek için geliştirdiğim bir yazılımdır. Düşünsenize bir ofiste çalışıyorsunuz yada dışarıda yemek yeyip birazda kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz ama bir bakıyorsunuz yemeğinizin hazırlanması çok zamanınızı almış ve planlarınızda yada öğle aranızda gecikmelere sebep olmuş. Tam bir sorun olarak çıkmış karşınıza. Tam bu noktada ReezAPP devreye giriyor ve sizin istediğiniz veya yakınınızdaki restorantın menüsüne akıllı cihazlarınızdan erişim sağlayıp istediğiniz yemeği siz gitmeden sizin istediğiniz saatte hazır olmasını sağlıyor ve yalnızca size gidip sıcacık yemeğinizi afiyetle yemeniz kazandığınız zamanı kendinize ayırmanız sağlıyor. Evet bir hayal değil tam bu işe yarıyor.

    Bu projemin %60'lık kısmı bitti fakat öğrenci olduğumdan dolayı maddi kısımlarda sorunlar yaşamaya başladım. Siz destekçilerim ile bu sorunları aşacağıma inanıyorum. Biliyorum ki yerli ve milli yazılımlar ile ülkemiz daha güzel olacak. Beni bu noktada yalnız bırakmayacağınıza cani gönülden inanıyorum.

* Server

* Uygulamamı ios platformuna uygulayabilmem için bir Macbook 

* Arayüz tasarımı 

* Google Play geliştirici hesabı

* Reklam giderleri

* Uygulama hata ve güvenlik çözümleri

* Uygulama testleri 

* Şirket kurulum giderleri vb.Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • fonbulucu.com İlk Destek
  5 gün önce
  500
  Destek
  500


TAKIM


Ömer Faruk Cenikli

 • 500 Toplandı
  HEDEF:30.000
 • 1 DESTEKÇİ
 • 25 GÜN KALDI
 • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
 • Geliştirme Aşamasında
 • DESTEK OL
 • TAKİP ET

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

72
gün kaldı
Bumerang Destek Ol

Bumerang

Denizlerde görev yapan cankurtaranların, kurtardıkları kişileri kolayca ve hızlı karaya taşımalarını sağlayan motorlu pilli çekme aracı.

DESTEK 50.310 HEDEF 22.000
3
gün kaldı
HİJYENİK ELLER Destek Ol

HİJYENİK ELLER

Yapılacak proje ile toplu alanlarda kullanılan steril eldivenları yorulmadan ve uğraşmadan otomatik olarak giydirebilen “steril eldiven giydirme makinası” tasarımı yapmak ve tasarımı gerçekleştirmek hedeflenmektedir

DESTEK 150 HEDEF 5.000
15
gün kaldı
Virgül Dergisi Destek Ol

Virgül Dergisi

Türk gençliği tarafından, Türk gençliği için hazırlanmış bir dergi oluşturmak

DESTEK 500 HEDEF 8.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin