Point2office; Kullanılmayan Alanların Kiralanması İçin Online Pazaryeri

Point2Office, kişilerin ya da kurumların sahip oldukları alanları, kullanmadıklarında saatlik/günlük/haftalık veya aylık olarak kiraya verebilmesini ve kiralanmasını sağlayan Online kiralama platformudur.

 

Point2office, ofis paylaşım platformunda; günlük ve saatlik olarak alanınızı kiraya verebilir, ücreti istediğiniz gibi belirleyebilir, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Hızlıca üye olunan bu sistemde, alan fotoğrafları yüklenir, fiyat belirlenir ve hemen ilan yayınlanır. Kiralamak isteyenler direkt alan sahibiyle yazışmaya başlar, onay alır, ödemesini tamamlar.

Rezervasyon yapıldığında ödeme sisteme otomatik olarak aktarılır ve güvendedir. 3 iş günü gibi kısa bir süre sonra ödeme belirtilen hesaba aktarılır.

Etkinlik alanları ya da iş yaşamına dair kullanılmayan alanların hızlıca kiraya verebilmesine ve ekstra gelir sağlanmasına imkan sağlamaktadır.

Point2office.com' da Toplantı Odası, Eğitim Salonu, Çalışma Odası, Ortak Çalışma Alanı, Sanal Ofis, Konferans Salonu, Bilgisayarlı Eğitim Sınıfı, Terapi/Görüşme Odası, Tiyatro/Sinema Salonu, Fotoğraf Stüdyosu, Kayıt Stüdyosu, Balo Salonu da dahil olmak üzere tüm alanlar kiraya verilebilir. 

Günlük, Haftalık, Aylık ve hatta saatlik olarak kiraya verilebilir, ücreti de istenildiği zaman da değiştirilebilir.

Point2office'in toplumsal faydası ne? Hangi profildeki insanlar için sosyal etki yaratıyor? Kullanıcılar ve yararlanıcılar için ne gibi toplumsal fayda üretiyor?

Paylaşım ekosistemini destekleyerek, boşta duran ve kullanılmayan zamanlarda iş yaşamına dair alanların kiralanmasını ve kiraya verilmesini sağlar. 

Profesyonel çalışma hayatı içerisinde yer edinen Organizasyon firmaları, Öğrenci kulüp ve toplulukları, Eğitim danışmanlık firmaları ve Eğitmenler, Network marketing firmaları, Toplantı ve etkinlik yeri arayan kurumsal şirketler, Mülakat yeri arayan danışmanlar, Terapi yeri arayan psikologlar, Yasal iş yeri adresi arayan girişimciler, Stüdyoya ihtiyaç duyan müzisyen ve fotoğrafçılar, Uygun bütçeli bir çalışma alanı arayan herkes için sosyal etki yaratıyor.

Sistemi kullananlar için öncelikle giderleri azaltıcı, (örneğin; kira, depozito, elektrik, su, doğalgaz vb. başvuru ve açılışlar için harcanan zaman ve giderlerin ortadan kalkması) yine bunların ortak kullanımından kaynaklı tüketimin azaltılması ile sosyo-kültürel paylaşım ekonomisini canlandırarak bireysel giderlerin azaltılması ve toplumsal milli gelirin arttırılmasını desteklemektedir.

Point2office sürdürülebilir şehirler ve yaşam alanları oluşturulmasına nasıl katkı sağlıyor?

Paylaşım ekosistemiyle birlikte ortak kullanımından kaynaklı tüketimin azaltılması ile sosyo-kültürel paylaşım ekonomisini canlandırarak bireysel giderlerin azaltılması ve toplumsal milli gelirin arttırılmasını desteklemektedir. Paylaşım ekonomisini kullanarak elektrik tüketimini azaltmasıyla, yeni hidroelektrik, termik ve nükleer santrallerinin yapılmasının önüne geçer.

Point2office hayatı nasıl kolaylaştırıyor?

Hazır ofislerin ve ofis alanlarının kullanılmasına imkan vererek insanların bu alanlara kolay ve zahmetsizce ulaşımını sağlamaktadır. 75 farklı filtreleme sayesinde kullanıcıların günlerce farklı firma ve kuruluşlarla görüşme ve ziyaret yaparak vakit kaybetmesinin önüne geçer.

Kriz dönemi veya ekonomisine nasıl katkı sağlamaktadır?

Dövizin dalgalı ve öngörülmez durumu kişi ve kurumların maaliyetleri hesaplamasında zorluk oluşturmaktadır. Bu zor durum ve gidişatta, ofis gideri gibi sabit maliyetleri minimize ederek rekabet avantajı oluşturarak bütçeye destek olmaktayız. 


Destekçilerin yardımıyla neleri başarmış olacağız?

Paylaşım ekosistemini daha fazla kişiye anlatarak; kurumların ve özelde şahısların sahip oldukları alanlardan para kazanmasını, kendi bütçelerine katkı sağlamayı amaçlamaktayız.  Örneğin bir şahıs şirketi kirasını ödediği ofisinde kullanılabilecek ektra bir masayı paylaşıma açarak; hazırda sahip olduğu imkanları tanıtarak uygun bir ücretleme ile kiraya verebilecek; kiralayan kişi de yine uygun bir bütçe ile tekrar aynı giderleri yapmasına gerek olmadan kiralayarak çalışabilecek. Bu yapılacak olan tüm faaliyetlerde daha az maliyetle hizmet ya da ürün üretilmesine katkı sağlamış ve hem kişilerin hem de ülkenin rekabetçi konumunu güçlendirmiş olacaktır. 

“Bu bölümü okuyan biri projemize destek vermek ister mi?” 

Evet, yeni yapılaşmanın ülkemize sağladığı katkı yeterli olduğunu ve artık şu zamana kadar inşa edilmiş alanların etkin olarak kullanılması gerektiğini düşünüyorsanız; ekosistemi tanıtmak ve paylaşımı teşvik etmek için kullanacağımız bütçeye destek olmanızı rica eder, "ağaç isteyen, tohum eksin" atasözündeki katkıyı sizden de bekleriz. 

Finansmanı Niçin Kullanacağız?

Özelde hedef kitlemiz kiraya verebilecek alanı / odası veya masası olan bireysel kullanıcıların sistemi tanıması için sosyal mecralardan ödüllü tanıtımlar yaparak, ekosistemden istifade etmesini ve para kazanmasını sağlayacağız.  Bu finansmandan ödüllü tanıtımlar için istifade edeceğiz. 


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • fonbulucu.com İlk Destek
  4 ay önce
  50
  Destek
  50
Projenin Sahibi Serkaan Gullum
E-Posta: serkaan.gullum@point2office.com
Telefon: 0(541) 451 99 13
Hakkında Kısa Bilgi:
Point2Office, kişilerin ya da kurumların sahip oldukları alanları, kullanmadıklarında saatlik/günlük/haftalık/aylık olarak kiraya verebilmesini ve kiralanmasını sağlayan Online kiralama platformudur.
 • 50 Toplandı
  HEDEF:5.000
 • 1 DESTEKÇİ
 • 0 GÜN KALDI
 • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
 • Satış Aşamasında
 • DESTEK OL
 • TAKİP ET

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

3
gün kaldı
Yaralı Patiler Destek Ol

Yaralı Patiler

Sakat ve yaralı sokak hayvanlarının tedavilerini gerçekleştirmek. Tamamen iyileşme ve rehabilite süreci sonrası onları sahiplendirip ,takiplerini yapmak.

DESTEK 250 HEDEF 7.500
50
gün kaldı
Allover Destek Ol

Allover

Mağazalara girmeden çevrelerinde gezerken indirimlerden haberdar olabileceğiniz ve 7 den 70'e herkesin kullanabileceği bir uygulama

DESTEK 100 HEDEF 30.000
49
gün kaldı
Sıfır karbon için çağrınızı aldık geliyoruz! Destek Ol

Sıfır karbon için çağrınızı aldık geliyoruz!

Karbon ayak izi farkındalığını erken yaşta kazandırarak dünyayı kurtarabiliriz.

DESTEK 100 HEDEF 50.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin