Öğrenciye.NET öğrencilerin eğitim hayatları boyunca bilgi ve destek alabilecekleri bir platform.

Merhaba, 

Biz Şubat 2017'de başladığımız projemizi geliştirmek için desteklerinizi istiyoruz.

İlk başladığımız günden bu yana öğrenciler ile ilgili birçok içerik paylaştık. Bunlara ek olarak Change.org'da birçok kampanya başlattık. Sosyal medyada ve erişebildiğimiz tüm platformlarda öğrencileri bilgilendirip onlara yönelik içerikleri paylaşıyoruz.  


Sizden neden destek istiyoruz?

Bugün geldiğimiz noktada yazılı içeriklerin değerinin giderek azaldığını ve buna karşılık görsel içerik değerlerinin giderek arttığını görüyoruz. Biz de Öğrenciye.NET olarak görsel içerikler üretmek istiyoruz. Bu içerikleri üretmek için kamera ve ekipmanlar almaya ihtiyacımız var. Sizin sağlayacağınız yardımlar ile bu ekipmanları elde edecek ve içeriklerimizi üretmeye başlayacağız.


Öğrenciye.NET olarak üreteceğimiz video içeriklerde akademisyerlerle, mezunlarla ve öğrencilerle röportajlar yaparak öğrencilerimizin kariyerlerine yön verecek adımlar atmalarına yardım edeceğiz.Öğrenciye.NET ve yan kuruluşu olan Bursiyer ile öğrencileri birçok alanda bilgilendirdik ve bilgilendirmeye devam edeceğiz. Geçen yıl sitelerimize 100 binin üzerinde öğrenci giriş yaptı. Bu öğrenciler duyurusunu yayınladığımız burs, staj, yüksek lisans ve benzeri projelere başvurarak geleceklerine yön verdiler. Biz sağladığımız desteği daha da güçlü bir hale getirmek için sizden destek bekliyoruz. Öğrenciler için üreteceğimiz video içeriklerle Öğrenciler daha fazla konuda bilgi sahibi olacaklar ve kariyerlerine yön verirken fırsatları kaçırmayacaklar.


Ekibimizde kimler var?


Mehmet SARIARSLAN 

22 yaşında. Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü 2015 yılında yarıda bırakarak Rusya'da SPBSTU'da Nükleer Enerji Mühendisliği alanında eğitimine devam etmektedir. 


Özge SARIARSLAN

23 yaşında. Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 2018 mezunu. 


Özge BAŞPINAR 

22 yaşında. Gazi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği 2018 mezunu.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    5 ay önce
    50
    Destek
    50

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

26
gün kaldı
Bu Büyük Acıya Ortak Ol! Support Them Now! Destek Ol

Bu Büyük Acıya Ortak Ol! Support Them Now!

Bu sayfa Christchurch Katliamı'ndan etkilenenlere destek vermek için tasarlanmıştır. This page is designed to channel support to those affected by the Christchurch Massacre.

DESTEK 620 HEDEF 100
52
gün kaldı
Bidaabak Destek Ol

Bidaabak

Yeni, genç nesil özgün paylaşım platformu

DESTEK 165 HEDEF 8.500
25
gün kaldı
Engelsiz oyuncak Destek Ol

Engelsiz oyuncak

Çocuklara oyun oynarken aynı zamanda insanları farklılıklarıyla kabul etmeyi öğretir

DESTEK 200 HEDEF 5.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin