Öğrenciye.NET öğrencilerin eğitim hayatları boyunca bilgi ve destek alabilecekleri bir platform.

Merhaba, 

Biz Şubat 2017'de başladığımız projemizi geliştirmek için desteklerinizi istiyoruz.

İlk başladığımız günden bu yana öğrenciler ile ilgili birçok içerik paylaştık. Bunlara ek olarak Change.org'da birçok kampanya başlattık. Sosyal medyada ve erişebildiğimiz tüm platformlarda öğrencileri bilgilendirip onlara yönelik içerikleri paylaşıyoruz.  


Sizden neden destek istiyoruz?

Bugün geldiğimiz noktada yazılı içeriklerin değerinin giderek azaldığını ve buna karşılık görsel içerik değerlerinin giderek arttığını görüyoruz. Biz de Öğrenciye.NET olarak görsel içerikler üretmek istiyoruz. Bu içerikleri üretmek için kamera ve ekipmanlar almaya ihtiyacımız var. Sizin sağlayacağınız yardımlar ile bu ekipmanları elde edecek ve içeriklerimizi üretmeye başlayacağız.


Öğrenciye.NET olarak üreteceğimiz video içeriklerde akademisyerlerle, mezunlarla ve öğrencilerle röportajlar yaparak öğrencilerimizin kariyerlerine yön verecek adımlar atmalarına yardım edeceğiz.Öğrenciye.NET ve yan kuruluşu olan Bursiyer ile öğrencileri birçok alanda bilgilendirdik ve bilgilendirmeye devam edeceğiz. Geçen yıl sitelerimize 100 binin üzerinde öğrenci giriş yaptı. Bu öğrenciler duyurusunu yayınladığımız burs, staj, yüksek lisans ve benzeri projelere başvurarak geleceklerine yön verdiler. Biz sağladığımız desteği daha da güçlü bir hale getirmek için sizden destek bekliyoruz. Öğrenciler için üreteceğimiz video içeriklerle Öğrenciler daha fazla konuda bilgi sahibi olacaklar ve kariyerlerine yön verirken fırsatları kaçırmayacaklar.


Ekibimizde kimler var?


Mehmet SARIARSLAN 

22 yaşında. Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü 2015 yılında yarıda bırakarak Rusya'da SPBSTU'da Nükleer Enerji Mühendisliği alanında eğitimine devam etmektedir. 


Özge SARIARSLAN

23 yaşında. Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi 2018 mezunu. 


Özge BAŞPINAR 

22 yaşında. Gazi Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği 2018 mezunu.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    3 ay önce
    50
    Destek
    50
Projenin Sahibi Mehmet Sarıarslan
E-Posta: mehmetsariarslan@gmail.com
Telefon: 0(535) 847 43 85
Hakkında Kısa Bilgi:
Merhaba, Ben Mehmet SARIARSLAN. 22 yaşındayım ve öğrenciyim. Şubat 2017'de kurduğum sitem büyümeye devam ediyor. Ben sizden öğrenciler için içerik üretmek adına destek istiyorum.

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

49
gün kaldı
ÇÖZEN KARINCA Destek Ol

ÇÖZEN KARINCA

Sınavlara hazırlanırken kaynak kitaplara çok ihtiyaç olduğunu biliyorum ve ihtiyacı olan herkesin kaynak kitaplara ulaşmasını sağlamak için çalışıyorum.

DESTEK 300 HEDEF 5.000
14
gün kaldı
Piyasa Araştırması Destek Ol

Piyasa Araştırması

İnternetten veya mağazadan almak istediğiniz herşeyi önceden araştırıyoruz

DESTEK 30 HEDEF 35.000
9
gün kaldı
Karakod Destek Ol

Karakod

Karakod, yazılımı öğrenmek isteyen kişilerin yazılımı, yazılım mantığını ve algoritma çözümleme yeteneğini geleceğe yönelik kariyer planlaması yaparak geliştiren bir platformdur. Android Mobil ve Windows Masaüstü platformdur.

DESTEK 50 HEDEF 8.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin