DESTEK OL
Görev yap, para kazan!

MobiliŞ

Akıllı telefonunuz üzerinden mobil görevler yaparak para kazanabildiğiniz bir uygulamadır. Şu anda Google Play' de yayında... Kısa süre içerisinde 500 kullanıcıya ulaştık. Uygulamanın yaygınlaşması için reklam bütçesine ihtiyacımız var!

MobiliŞ kullanıcılarına webmaster ve geliştiricilerin ihtiyaç duyduğu reklam, tanıtım, destek paketlerini görev olarak sunar. Kısaca bahsedecek olursak mobil app geliştiricileri için uygulama yaygınlaştırma görevi ile gerçek kullanıcıların uygulamayı indirip değerlendirmeleri, yorum ve puanlama ile fikirlerini belirtmeleri sağlanır.

Sosyal medyada tanıtım görevleri ile kullanıcılar kendi sosyal medya hesaplarından görevde yer alan app veya siteyi inceleyerek tanıtımını yaparlar.

Site, ürün ve makale yorum görevleri ile blogger ve webmasterlar için seo destekli yorum hizmeti sağlanır.

Kayıt olma görevleri ile üye ihtiyacı olan, hedef kitle arayışında olan webmasterlar ve geliştiriciler için kullanıcı yönlendirmesi yapılır.

Görevlerinde dışında fırsatlar ve çekilişler bölümüyle tüm kullanıcılarımıza dijital fırsatlar sunuyoruz. Mesela chippin uygulaması kayıt olan kullanıcılarına hemen kullanabilecekleri 10 TL hediye ediyor. Fırsatlar bölümü sayesinde kullanıcılar bu fırsattan haberdar oluyorlar. 

Çekilişler kısmında ise instagram üzerinden yapılan farklı ödüllere sahip çekilişler duyuruluyor. İsteyenler hemen çekilişlere katılım sağlayabiliyor.

Fırsat ve çekilişler sadece kullanıcıları haberdar etmek ve onlara değerlendirebilecekleri teklifler sunmak içindir.

Görevler kısmında yapılan görevlerin kazançları görev tipine ve reklam verenin bütçesine göre belirlenmektedir.

Minimum 0,10 kuruştan başlayan kazançlara sahiptir. Maksimum için bir üst sınır yoktur. x marka uygulamasının yaygınlaştırılması için her kullanıcıya 10 TL'de ödeyebilir. 

Ayrıca görev yelpazesi genişletilebilirdir. Geliştirici ve webmasterların ihtiyaçları doğrultusunda dijital ortamda gerçekleştirilebilecek her türlü işlem görev olarak kullanıcılara sunulabilir.

Daha detaylı bilgi için;

Uygulamayı google play'de inceleyebilirsiniz.

Instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    3 ay önce
    500
    Destek
    500
Projenin Sahibi Ahmet Talha Bülbül
E-Posta: af.bilgisayar@hotmail.com
Telefon: 0(546) 768 38 14
Hakkında Kısa Bilgi:
İnsanlara fayda sağlayan uygulamalar geliştiriyorum!
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

50
gün kaldı
Allover Destek Ol

Allover

Mağazalara girmeden çevrelerinde gezerken indirimlerden haberdar olabileceğiniz ve 7 den 70'e herkesin kullanabileceği bir uygulama

DESTEK 100 HEDEF 30.000
1
gün kaldı
Temizlikhizmetim.com Destek Ol

Temizlikhizmetim.com

Temizlikhizmetim.com, evlere ve ofislere temizlik hizmeti arayanlar ile temizlik hizmeti sağlayanları buluşturan online hizmet veren bir platform.

DESTEK 50 HEDEF 50.000
15
gün kaldı
Piyasa Araştırması Destek Ol

Piyasa Araştırması

İnternetten veya mağazadan almak istediğiniz herşeyi önceden araştırıyoruz

DESTEK 30 HEDEF 35.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin