Görev yap, para kazan!

MobiliŞ

Akıllı telefonunuz üzerinden mobil görevler yaparak para kazanabildiğiniz bir uygulamadır. Şu anda Google Play' de yayında... Kısa süre içerisinde 500 kullanıcıya ulaştık. Uygulamanın yaygınlaşması için reklam bütçesine ihtiyacımız var!

MobiliŞ kullanıcılarına webmaster ve geliştiricilerin ihtiyaç duyduğu reklam, tanıtım, destek paketlerini görev olarak sunar. Kısaca bahsedecek olursak mobil app geliştiricileri için uygulama yaygınlaştırma görevi ile gerçek kullanıcıların uygulamayı indirip değerlendirmeleri, yorum ve puanlama ile fikirlerini belirtmeleri sağlanır.

Sosyal medyada tanıtım görevleri ile kullanıcılar kendi sosyal medya hesaplarından görevde yer alan app veya siteyi inceleyerek tanıtımını yaparlar.

Site, ürün ve makale yorum görevleri ile blogger ve webmasterlar için seo destekli yorum hizmeti sağlanır.

Kayıt olma görevleri ile üye ihtiyacı olan, hedef kitle arayışında olan webmasterlar ve geliştiriciler için kullanıcı yönlendirmesi yapılır.

Görevlerinde dışında fırsatlar ve çekilişler bölümüyle tüm kullanıcılarımıza dijital fırsatlar sunuyoruz. Mesela chippin uygulaması kayıt olan kullanıcılarına hemen kullanabilecekleri 10 TL hediye ediyor. Fırsatlar bölümü sayesinde kullanıcılar bu fırsattan haberdar oluyorlar. 

Çekilişler kısmında ise instagram üzerinden yapılan farklı ödüllere sahip çekilişler duyuruluyor. İsteyenler hemen çekilişlere katılım sağlayabiliyor.

Fırsat ve çekilişler sadece kullanıcıları haberdar etmek ve onlara değerlendirebilecekleri teklifler sunmak içindir.

Görevler kısmında yapılan görevlerin kazançları görev tipine ve reklam verenin bütçesine göre belirlenmektedir.

Minimum 0,10 kuruştan başlayan kazançlara sahiptir. Maksimum için bir üst sınır yoktur. x marka uygulamasının yaygınlaştırılması için her kullanıcıya 10 TL'de ödeyebilir. 

Ayrıca görev yelpazesi genişletilebilirdir. Geliştirici ve webmasterların ihtiyaçları doğrultusunda dijital ortamda gerçekleştirilebilecek her türlü işlem görev olarak kullanıcılara sunulabilir.

Daha detaylı bilgi için;

Uygulamayı google play'de inceleyebilirsiniz.

Instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    5 ay önce
    500
    Destek
    500
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

58
gün kaldı
ReezAPP Destek Ol

ReezAPP

Restoranlarda artık sıra veya yemeği beklemeyeceğiz.

DESTEK 0 HEDEF 30.000
78
gün kaldı
Enerji Çözümleri İçin Sinerji Destek Ol

Enerji Çözümleri İçin Sinerji

Yenilenebilir enerji endüstrisinin geleceğini şekillendirmeye aday inovasyon için alfa prototip oluşturmak ilk adımımız olacaktır.

DESTEK 10.000 HEDEF 500.000
36
gün kaldı
HİJYENİK ELLER Destek Ol

HİJYENİK ELLER

Yapılacak proje ile toplu alanlarda kullanılan steril eldivenları yorulmadan ve uğraşmadan otomatik olarak giydirebilen “steril eldiven giydirme makinası” tasarımı yapmak ve tasarımı gerçekleştirmek hedeflenmektedir

DESTEK 150 HEDEF 5.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin