Merhabalar, 

Ben Marian Alexandru Nistor, Mehometh frontmani Martor olarak da tanınıyorum. Yaklaşık 15 senelik müzikal birikimimi 2016'da kurduğum Mehometh ile başta Türkiye olmak üzere tüm dünyada başarılı bir proje olarak duyurmak istiyorum. İlk albümümüz çok düşük prodüksiyon ve imkânlarla çok zor bir süreçte 2018 Eylül ayında piyasaya çıktı. Hemen ardından ikinci albümden iki parça halinde Circle & Snakes'i de piyasaya çıkardık. 

Single çalışması Circle & Snakes'i dinlediğiniz zaman aradaki gelişmişliği zaten fark edeceksiniz, ikinci albümümüz dünya çapında bir iş olacak. Gerek sound gerekse müzikal yapı itibariyle daha profesyonel ve zamana yayılmış bir yapımcılık ürünü olacağının altını çizerek söylüyorum. 

Bir önceki albümde yapılan hatalardan ders çıkardık ve neyi nasıl yapmamız gerektiğini çok iyi bir etüd çalışmasıyla tetkik ettik. Sonuç: daha güçlü sound, daha güçlü gitar ve vokaller, daha güçlü davullar ve daha yoğun bir müzikal doku. Kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz, buna rağmen maalesef Türkiye şartlarında albümümüzü müzik mağazalarının vitrinlerinde teşhir edemiyoruz. Eğer ki fonlama projesi başarılı olursa, siz müzik severlerin desteği ile birlikte biz de vitrinlerde ve medyada daha fazla yer bulacak ve bu işi dünya sahnesine taşımaya bir adım atmış olacağız. 

Spotify 

iTunes

TIDAL

Amazon Music Store

Amuse İO


Röportajlarımız ve Basın bültenlerimiz

Türkgitar basın bülteni

Rockistasyonu basın bülteni

Cerezzine röportajı


Klip çalışmamız
YouTube Spellcraft records-mehometh inner self

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Gizli Destekçi
  5 ay önce
  300
  Destek
  300
 • fonbulucu.com İlk Destek
  6 ay önce
  100
  Destek
  100


TAKIM


Ayhan Akbayrak

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

29
gün kaldı
Plaklık Destek Ol

Plaklık

Plaklarınız güvende olsun... Farklı bakış açısıyla eskiye dönüş

DESTEK 85 HEDEF 5.000
49
gün kaldı
3be Sanat Atölyesi Destek Ol

3be Sanat Atölyesi

Dar gelirli öğrencilerim için yardıma ihtiyacım var

DESTEK 0 HEDEF 10.000
19
gün kaldı
Hominn Destek Ol

Hominn

Hominn müzik severleri amatör müzisyenlerle bir araya getiren bir platform. Her defasında farklı bir evde toplanıyoruz ve amatör müzik grupları burada 30-40 kişilik gruplar için müzik yapıyorlar

DESTEK 20 HEDEF 15.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin