Temelde projemiz FeTeMM eğitime ülkemizde uygulanarak öğrencilerin birçok disiplini birlikte kullanılarak öğrenmesini sağlamaktır. Öğrenci ezberden çok farklı disiplinleri bir arada kullanarak öğrenmeyi sağlar.

MERHABA

Projemizi duyurmak ve desteklenmesi sağlamak için kongre katılım desteği istiyoruz.

Bizim amacımız yaptığımız araştırmayı kongrede sunarak FeTeMM (fen , teknoloji,mühendislik ve matematik) eğitiminine üzerindeki etkilerinin görülmesini sağlamak ve bu konuda daha fazla araştırma yapılmasını sağlayarak eğitim sistemimize uyarlamasını sağlamaktır.

FeTeMM eğitimi öğrencilerin farklı disiplinleri bir arada kullanarak eğlenerek öğrenmelerinin sağlandığı gerçek ortamların oluşturulduğu bir eğitim ortamıdır. Bu konu hakkında yurt dışında birçok araştırma yapılmıştır.


Biz eğitim üzerine bir araştırma yaptık ve bunu araştırmacılarla paylaşmak istiyoruz ,kongreye katilmaya hak kazandık fakat ücretli ve 3 gün sürecek , Balıkesir düzenlenecek olan Useak araştırma kongresinde öğrenci olduğumuz icin Tarbzondan katılacağımız için uçak biletleri, konaklama , ve kongreye katılım ücretlerini karşılayamıyoruz , biz fotoğrafta gördüğünüz uzere FeTeMM üzerine araştırma yaparak eğitime katkıda bulunmak istedik bu konu hakkında desteklerinizi bekliyoruz ,Destekleriniz için çok teşekkür ederiz.


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

Projenin Sahibi Sevgi Nur Yılmaz
E-Posta: sev.nu80@gmail.com
Telefon:
Hakkında Kısa Bilgi:
Biz eğitim üzerine bir araştırma yaptık ve bunu araştırmacılarla paylaşmak istiyoruz ,kongreye katilmaya hak kazandık fakat ücretli ve 3 gün sürecek , Balıkesir düzenlenecek olan Useak araştırma kongresinde öğrenci olduğumuz icin Tarbzondan katılacağımız için uçak biletleri, konaklama , ve kongreye katılım ücretlerini karşılayamıyoruz , biz fotoğrafta gördüğünüz uzere FeTeMM üzerine araştırma yaparak eğitime katkıda bulunmak istedik bu konu hakkında desteklerinizi bekliyoruz ,

YORUM YAP

GÖNDER
  • 2.500 FONLAMA İÇİN
  • 11
    1
    0
  • Destek zamanına kadar proje hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsin
  • Geliştirme Aşamasında
  • TAKİP ET
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

2
gün kaldı
Kanser, Çocuğumdan Uzak Dur Destek Ol

Kanser, Çocuğumdan Uzak Dur

Çocuklar KANSER olmasın! Benim adım Burcu Özkan. KAÇOD, Kanser Çocuğumdan Uzak Dur Derneği’nin kurucusu ve başkanıyım. Derneğimiz çocuk kanserleri ile mücadele etmek için hastalık ve tedavide ailelere sosyal destekler sağlamaktadır.

DESTEK 3.250 HEDEF 100
43
gün kaldı
Karakod Destek Ol

Karakod

Karakod, yazılımı öğrenmek isteyen kişilerin yazılımı, yazılım mantığını ve algoritma çözümleme yeteneğini geleceğe yönelik kariyer planlaması yaparak geliştiren bir platformdur. Android Mobil ve Windows Masaüstü platformdur.

DESTEK 50 HEDEF 8.000
87
gün kaldı
Çevre ve Cep Dostu Alışveriş Çantası Destek Ol

Çevre ve Cep Dostu Alışveriş Çantası

Hem bütçelere hem çevreye fayda sağlayacak olan pratik akıllı çanta

DESTEK 25 HEDEF 5.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin