DESTEK OL
Ön sipariş modeli ile insanların kitlesel bir şekilde siparişlerinin toplandığı ve toptan birim fiyatına yakın ürün satın alabildikleri bir platform

Limdrop.com kuruluş amacı nedir?


Limdrop’un kuruluş amacı, son kullanıcının mümkün olan en uygun fiyatla ürünlere erişmesini sağlamaktır. Müşterilerimiz için hedefimiz arzu ettikleri ürünleri kendilerine toptan fiyatından ulaştırmak.


Bu bağlamda geliştirdiğimiz iş modeline ‘’kitlesel alışveriş’ adını verdik.

Çalışma prensibimiz aslında çok basit, sizin gibi aynı ürünle ilgilenen bir çok kişiyi platformumuzda toplayıp ‘’ön sipariş’’ usulü ile siparişlerinizi bir havuzda topluyoruz ve daha sonra bu siparişlerinizi ilgili firmaya götürüp ürünleri sizin adınıza toptan usulünde satın alıyoruz. Bu sayede geleneksel bir perakende firmasının kira, işçi, risk ve depo maliyetlerine maruz kalmadan ve müşterilerimize maruz bırakmadan toptan birim fiyatına ulaşabiliyoruz.
-Drop’ların çalışma şekli nasıl olacak?


Ürünün kategorisine göre belirlediğimiz zaman ve kontejyan sınırlamaları olacak. Bu sayede firmaların karşılayamayacağı talep yığınından sizi korurken aynı zamanda katıldığınız veya katılmak istediğiniz ‘’drop’’un ne zaman sona ereceğini ve dağıtıma başlanacağını güncel olarak takip edebileceksiniz. Buna ek olarak ‘’drop’’da ki ürüne ne kadar talep artarsa kademeli olarak birim fiyatı da o kadar düşecek.


-Drop’a girecek ürünleri nasıl belirleyeceğiz?


Güncel olarak piyasayı ve trendleri takip edecek olan ekibimiz ürünleri belirleyecek ve buna ek olarak site üzerinden haftalık oylamalar başlatacak bu sayede ‘’topluluk’’ olarak sizde hangi ürünleri istediğinizi bize iletebilecek ve bizde sizin taleplerinize göre hareket edebileceğiz.Neden Limdrop?


Rakiplerimizden ayrıştığımız noktalar;


 • Ürünleri toptan fiyattan aldığımız için müşterilerimize fiyat avantajı sağlamak


 • Herhangi bir aracı e-ticaret sitesine bağlı olmadan satış yapabilmek


 • Minimalist ve sade site dizaynı


 • Pazar yeri karışıklığı olmaması


 • Mağaza kirası, işçi, risk, komisyon veya depo maliyetlerini müşterilerimize maruz bırakmamak.Premium üyelik içeriği ne olucak?


Premium üyeliği olan kullanıcalarımız tüm siparişlerinde ek ücret ödemeden express kargo hizmetimizi kullanabilir, ‘’Drop’’larda kontejyan sınırına takılmaz ve ‘’Premium Drop’’ olarak adlandırdığımız droplara davetiye gerekmezsizin katılma imkanına sahip olurlar. Buna ek olarak Topluluk içinde olmasını istedikleri ürünler veya ürün için oylama başlatabilir ve öncelikli destek hattımızdan faydalanabiliceklerdir.Neden desteğinize ihtiyacımız var?


 • Sunucu: Yüksek trafiği kaldırabilecek ayrıca modüllerimizin iyi çalışması için gerekli donanımda sunucu maliyeti.


 • Geliştirme ve Yazılım: Hem web hem de mobil platformlar için gereken profosyonel yazılım desteği ve ek olarak yazılacak scriptlerin maliyeti.  Anasayfa örneği;  Ürün sayfası örneği;


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • fonbulucu.com İlk Destek
  4 hafta önce
  1.000
  Destek
  1.000


TAKIM


Barış Yusuf Eryentür
Bariscan Aydın
Ahmet Tunatınaz
Sinan Akgün

YORUM YAP

GÖNDER
 • 1.000 Toplandı
  HEDEF:30.000
 • 1 DESTEKÇİ
 • 30 GÜN KALDI
 • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
 • Prototip Aşamasında
 • DESTEK OL
 • TAKİP ET

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

46
gün kaldı
Bidaabak Destek Ol

Bidaabak

Yeni, genç nesil özgün paylaşım platformu

DESTEK 165 HEDEF 8.500
63
gün kaldı
Scream Of The Darkness Destek Ol

Scream Of The Darkness

Hikayesi olan mobil korku oyunu

DESTEK 3.750 HEDEF 120.000
3
gün kaldı
Çorbada Benim de Tuzum Olsun Destek Ol

Çorbada Benim de Tuzum Olsun

Genç girişimciler olarak geleceğin teknolojilerini üretmek için ihtiyaç duyduğumuz araçlar için desteklerinizi bekliyoruz.

DESTEK 50 HEDEF 1.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin