Arada kalanın hikayesi.

Merhaba arkadaşlar. 

   Ben Yunus İncesu. Hayatta hiçbir hedefe %100 inanmayan ben, en sonunda kendime sarılacak bir sebep buldum. Aslında başladığım yere geri döndüm diyebilirim. Evet çocukluğumda çok istediğim o mesleğe. Yönetmenliğe. Bu işin eğitimini almadım belki. Çünkü benimde çevrem sizinkiler gibi '' Adam gibi bir iş bul'' diyenlerle çevrili. Keşke hayallerinin peşinden koşmayı adamlıktan çıkma olarak nitelendirmese ailelerimiz. Suçlamıyorum onları öyle görmüş öyle yetişmişler. Senaryom tam'da burda başlıyor aslında.

   Çevresinde garip - alışılmışın dışında- fikirleriyle tepki çeken, bir insanın hikayesini anlatmak istiyorum. Bu biraz benim, biraz herkesin hikayesi olacak. Beyaz veya Siyah olmadığı için suçlanan ama yine de hep Gri kalan bir kızın hikayesi. Hepsinden biraz hiçbirinden tam olmayanın hikayesi. Hep ve her zaman arada kalanın hikayesi.

   Sözün özü; Bu kısa filmimi çekip festivale katılacağım. Kazanmayı elbette istiyorum ben kendime yönetmen dedim bir kere onlarında demesi için buna ihtiyacım var. Ayrıca festivali kazanıp gelir elde edersem borçlarımı ödeyip hemen yeni bir film çekmek istiyorum. Sonra yeni bir tane daha... Eğer burdan fon bulamazsam ve festivali kazanamazsam ben yine de elimdeki telefonla da olsa film çekmeye devam etmek elimdeki isyan bayrağını sallamak istiyorum. Sonuna kadar sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim. Farkında olan herkesin maddi manevi desteklerinizi rica ediyorum.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.
Projenin Sahibi Yunus Incesu
E-Posta: yunusincesu@outlook.com
Telefon: 0(539) 305 12 04
Hakkında Kısa Bilgi:
Adım Yunus İncesu. 23 yaşında, Bankacılık ve Finans bölümü mezunuyum.


 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

9
gün kaldı
fonbulucu.com'a ve Projelere Destek Destek Ol

fonbulucu.com'a ve Projelere Destek

Fikirlere Değer Veren Türkiye'nin Kitle Fonlaması Platformu... Dünyayı Değiştirmeye Hazır mısın?

DESTEK 19.877 HEDEF 10.000
43
gün kaldı
Gelincik Kırmızı Film Destek Ol

Gelincik Kırmızı Film

Doksanlı yıllarda küçük bir Anadolu ilçesinde geçen, özlemini duyduğumuz doksanlı yıllara ait kültürel değerleri ve insanları gösteren bir film projesi.

DESTEK 50 HEDEF 7.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin