DESTEK OL

Üzerinde 1,5 sene çalışma sonucu ekip olarak projemizi ocak 2019 da hayata geçirmeyi planlamaktayız. 

Projemizin profesyonel tanıtım videoları ve reklam filmlerini de buradan izleyebirsiniz. Projemizin ülkemizde alternatifi bulunmamakta. Kısaca çalışma mantığı ve içeriğini sizlerle paylaşmak istiyorum.

3 ayrı bölümden oluşan uygulamamız 

1- İlişkiler

2-Psikoloji

3-Cinsel Sorunlar dan oluşuyor. Halen hazırda elimizde sisteme dahil olmak isteyen 960 psikolog başvurusu bulunmakta. Bizler ön elemeleri gerçekleştirerek psikologları sistemimize dahil ediyoruz. ilk bir yıl içersin de hedeflediğimiz psikolog sayımız 4000 kişidir. 

Sistem mobil tabanlı hazırlandı (android, ios gibi). Biz inanıyoruz ki insanların binlerce lira vererek aldıkları cep telefonlarını bilgisayarlarından çok daha fazla kullanmakta. 

Sisteme giren bir danışan(müşteri) 4 farklı şekilde kendi seçtiği bölümdeki branşında uzman psikoloğuyla bağlantı kurabilmekte. Bu bağlantı tipleri 1-Soru cevap şeklinde mesajlaşma. 2- Canlı Chat (Yani canlı sohbet şeklinde mesajlaşma) 3-Sesli bağlantı (Numaralar Görünmeden) 4-Video konferans.(Canlı görüntülü görüşme) şeklinde terapisini alabilecek. Sistemde hiç bir şekilde siz istemediğiniz sürece adınız soyadınız bilinmeyecek ve sadece rumuzunuzla görüşebileceksiniz. Seanslar 35dk la sınırlı olup fiyatlandırmaları 19,90tl ile 99,90tl arasındadır.

Günde 3000 adet terapi yapmayı beklemekteyiz. Şu an uygulamamızı Google Playden hayatı Yakalamak olarak aratıp indirebilirsiniz. ios uygulaması da ocak 2019 içinde indirilebilinecektir. İndireceğiniz uygulamada yeni müşteri kaydı alınmamakta ancak 1 hafta içinde kayıtlarımızıda başlatacağız.

Buradan toplanacak Fon reklam ağırlıklı kullanılacak olup kalan kısmıyla teknik alet ve ofis açılacaktır. 

Biz şuna inandık; Güzel Projeler bizim ülkemizden de çıkacak ve çıkıyor. Gelin sizinde bu çorbada bir tuzunuz olsun. Bu günümüzde yardım eden sizler asla unutulmayacak ve isimleri bizde saklı kalacak.  

Gelin hep beraber büyük bir istihdam yaratıp ülkemize gerçek anlamda katkıda bulunalım. Şimdiden hepinize sonsuz teşekkürler.

Saygılarımızla

Hayatı Yakalamak Ekibi

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    5 gün önce
    149
    Destek
    149
Projenin Sahibi Murat Karamilli
E-Posta: murat.karamilli@gmail.com
Telefon: 0(505) 039 06 39
Hakkında Kısa Bilgi:
1971 doğumluyum ilk orta ve lise eğitimimi Ankara da üniversite eğitimimi yurt dışında tamamladım. Bir oğlum var.


 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

79
gün kaldı
BUL7 | Merkezi Olmayan Arama Motoru Destek Ol

BUL7 | Merkezi Olmayan Arama Motoru

Veri hususunda kalıcı ve merkezi olmayan, çok yönlü bir sorgu sistemi.

DESTEK 3.010 HEDEF 50.000
33
gün kaldı
Bağımlıyım ama Değişiyorum, Sağlıklı Kalıyorum Destek Ol

Bağımlıyım ama Değişiyorum, Sağlıklı Kalıyorum

Anne babaların gözyaşlarını, çocukların gençlerin pişmanlıklarını yok etmek; kaybettiklerini sandıkları mutlulukları onlara tekrar verip gülümsemelerini sağlayacak yolda onlara uzanan bir el.

DESTEK 100 HEDEF 50.000
54
gün kaldı
Çevre ve Cep Dostu Alışveriş Çantası Destek Ol

Çevre ve Cep Dostu Alışveriş Çantası

Hem bütçelere hem çevreye fayda sağlayacak olan pratik akıllı çanta

DESTEK 35 HEDEF 5.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin