DESTEK OL

Merhaba :) 


Biraz vaktiniz varsa size kendimden hayalimden,işimden,atölyemden, açmak istediğim mağazam ve markamdan bahsetmek istiyorum.

Ben Buse Saad El Abyad 23 yaşındayım. Meslek lisesinde kuyumculuk ve takı tasarım bölümünü kazandığımı öğrendiğim ilk gün hayallerimin ilk adımını atmış bulunmaktaydım. Aslında bunun o yıllar da henüz hayallerim arasında olduğunun farkın da bile değildim:) 

Lise ve üniversite de staj için çalıştığım firmalar da öğrendiğim bilgilerle ve tecrübelerle okulun bitmesinden bir kaç yıl sonra  ailemin de desteğini alarak Kadıköy de bir pasaj da kendi atölyemi açabilme fırsatı buldum.


Hikayem bundan sonra başladı diyebiliriz.  Bu atölye de tasarladığım ürünleri (925 ayar) gümüş olarak üretip belirli festival ve instagram üzerinden beğeniye sunup satışlarını yapıyorum.


Hayallerin tüketilemez olduğunu göstermek ve insanlara aile yadigarına dönüşecek takıları tasarlayıp sizlere sunmak.

Belirli zamanlar da sevdiklerimize, kendimize sadece biz de olan maddiyatına önem vermediğimiz ama maneviyatının yüksek olmasını önemsediğimiz belirli hediyeler almak isteriz. İşte  devreye burada ben giriyorum.Hem hayallerinizi takıya çevirip onları aile yadigarı kalacak şekilde üretiyorum.

Projemin ana başlığın da belirttiğim gibi ''Hayallerinizi Takın!''


Kaynak işlemi


Kıl testere çalışması


Nasıl dediğinizi duyar gibiyim:)

İnsanların hayallerindeki takıyı gümüşle buluşturup onları aile yadigarına dönüştürmek. 

Son zamanlarda herkesin ağzın da olan kişiye özel tasarım. Nedir bu ? Bir annenin çocuğunun ilk düşen dişini gümüşle buluşturup kolye olarak takabilmesi kişiye özel bir çalışmadır. Bunu nasıl sağlıyoruz? Bana bir kaç cümle de hayalinizdeki takıyı anlatıyorsunuz  ben size tasarımı yaptıktan sonra onay verirseniz üretim kısmına devam ediyorum.
Bu anlattıklarımı da üzerine koyarak şimdi bir mağaza hayal edin. Mağazanın yarısı hayallerimizi (Soyutu) temsil edecek ve orada birlikte takılarınızın tasarımını yapabilicez. Bir yanında da (somutu) benim daha önceden tasarlayıp ürettiğim takılara rahatlıkla bakıp alabileceğiniz bir alan olacak.Ancak siz de biliyorsunuz ki mağaza demek büyük bir sorumluluk demek ve 23 yaşında genç bir girişimci kadın olarak bu sorumluluğun altına girme isteyim var ama desteğim yok :)


Tesviye işlemi


Kullandığım malzemeler

İstediğim şey; İnsanların değer verdiği hislerini kıymetli buldukları durumları üzerlerin de takı olarak taşıyor olabilmelerini sağlamak. Bu çalışmalarımı daha fazla kitlelere duyurmak.  Kendi mağazamı ve markamı oluşturabilmek.Hadi siz de projeme destek olun:) ''Soyut olan hayali takınızı Somuta çevirelim.''


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    1 ay önce
    30
    Destek
    30
Projenin Sahibi Buse Saad El Abyad
E-Posta: busee_ll@hotmail.com
Telefon: 0(536) 831 54 18
Hakkında Kısa Bilgi:
İsmim Buse saad el Abyad , 23 yaşındayım liseden beri kuyumcukuk takı tasarım eğitimi aldım. Belirli yerlerde calıstıktan sonra ailemden belirli miktarda aldıgım destek ile kendi küçük atölyemi kurdum. Genç bir kadın üretici olarak 2 senedir tasarladığım gümüş ürünleri üretip belirli festivallerde satışlarını yapmaktayım. Hedefim marka olup mağaza açabilmek.


 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

32
gün kaldı
MobiliŞ Destek Ol

MobiliŞ

Görev yap, para kazan!

DESTEK 500 HEDEF 5.000
27
gün kaldı
KÖYÜMÜZ İÇİN YENİ YIL TAKVİM YARDIMI Destek Ol

KÖYÜMÜZ İÇİN YENİ YIL TAKVİM YARDIMI

Öğrenci olarak yaşadığımız Geçitveren Köyü'ne her türlü yardımı yapmaya çalışıyorum.

DESTEK 0 HEDEF 550
54
gün kaldı
Anne Eli Yemekleri Destek Ol

Anne Eli Yemekleri

Anne evi yemekleri

DESTEK 0 HEDEF 25.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin