Türkiye'de özellikle alternatif müzik kültürüne sahip kitleleri, bir araya getirecek bir proje olacak bu. Kusura bakmayın ama, yapılacak işin bir resmiyete dökülmesi için bile hedefin %10'luk bir kısmına ihtiyaç var. Burada detaylarını verip, çalınma riskini göze alamam lütfen yanlış anlamayın. 

Bilmeniz gerekenler şunlar ki, enstrümanını belli seviyede çalan herkes bu projeye katılıp kendini gösterebilecek. Ve dünya çapında tanınma şansını yakalayacak. Ayrıca projenin devamlılığına göre, öncelikle İstanbul, sonrasında ise bütün Türkiye gezilecek. Bu meblağ bana kıvılcım yakmaya yarayacak. Gerisi zaten gelecek. 

Bu görsel proje ile ilgili bir tüyo veriyor...


Projeye her 500 TL ve üzeri yardımcı olacak kişilere, isteğine özel şarkı yapılacak. Bu bütçenin içinde dediğim gibi, kayıt ekipmanları da olacağı için, bir nevi kendi işimi kurmama yardım etmiş olacaksınız. Harici bir sponsor söz konusu olursa ve ya yapımcı, yine bana ulaşabilir detayları ancak öyle kişilerle, gizlilik sözleşmesi dahilinde konuşabilirim. 

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.
Projenin Sahibi Sergen German
E-Posta: metalizmgrm@gmail.com
Telefon: 0(541) 483 02 26
Hakkında Kısa Bilgi:
Ben Sergen Sergei German. Ukraynalıyım, Yaklaşık 8 senedir YouTube alemindeyim. Son 3.5 senedir düzenli video üretmeye ve sizlere sıra dışı, ilginç, işinize yarayacak ve ya yaramayacak videolar yapmaya uğraşıyorum. Müzisyenim ve müziğimi daha çoğul kitlelere ulaştırmak istiyorum, çok yönlüyümdür.


 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

15
gün kaldı
Piyasa Araştırması Destek Ol

Piyasa Araştırması

İnternetten veya mağazadan almak istediğiniz herşeyi önceden araştırıyoruz

DESTEK 30 HEDEF 35.000
1
gün kaldı
Temizlikhizmetim.com Destek Ol

Temizlikhizmetim.com

Temizlikhizmetim.com, evlere ve ofislere temizlik hizmeti arayanlar ile temizlik hizmeti sağlayanları buluşturan online hizmet veren bir platform.

DESTEK 50 HEDEF 50.000
21
gün kaldı
Tarsusian T-shirt ve Moda Tasarım Projesi Destek Ol

Tarsusian T-shirt ve Moda Tasarım Projesi

Türk moda sektörüne küresel kapı açacak, küresel moda sektörüne yön verecek.

DESTEK 250 HEDEF 5.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin