Çay Kahve İnsan Youtube kanalı ile yaptığımız keyifli bir röportaj 
Mekan,işletme ve markaları tüketicisi ile birebir, aynı konum üzerinde buluşturan, modern, yenilikçi ve dinamik bir sanal şehir uygulmasıdır. Kullanıcıların ihtiyaç duyduğu esnaf, mekan ve tüm işletmelerin iletişim bilgilerini sağlayarak en kısa zamanda kullanıcı ile işletme sahipleri ve markaların iletişime geçmelerini sağlar. Kısıtlı bir sektör ağı üzerinden hizmet sunmayarak tüm esnaf ve işletmelere kucak açan bu uygulama aracılığı ile markalar digital dünyada vitrinlerini tüketiciye sunabilirler. Globalleşen dünyaya en dinamik haliyle büyük adımlar atarak gelen Directik, işletmelerin bulunduğu konumda tüketicisine kampanya sunabilmeleri özelliği ile de diğer uygulamalardan bir adım öne çıkıyor. Kullanıcısının konum değiştirebilme özelliğini kullanarak İstanbul’da her yerinde dilediği işletmeye anında ulaşmasını sağlıyor.


İhtiyacınız olan tek mobil uygulama!


Kendi reklamınızı yapabileceğiniz, mesleğiniz için ilgili duyuruları paylaşabileceğiniz, dilediğiniz sayıda fotoğraf yükleyebilceğiniz bir sosyal medya uygulaması ve dijital kullanım platformudur. Sade tasarımı ve kolay kullanımı ile daha fazla kullanıcıyı bünyesinde birleştirmeyi ve farklı sektörlerden birçok işletme ve markayı tüketicisi ile buluşturmayı hedefleyen Directik en genç ve sağlam adımlarla birçok sosyal medya olanağını tek bünyede topluyor. Konum bilgisi ile işletme ve mekanların bulunabilirliğini, mesaj ve arama iletişim yolları ile daha kolay bilgi alış-verişi yapabilmeyi sağlayan Directik hem kullanıcısı hemde işletmecileri düşünen bir uygulamadır. Uygulamanın ilk adımından son adımına dek ücretsiz kullanım sağlayan Directik işletme ve mekan sahipleri için sosyal medya reklamlarındaki ekstra harcamaları da ortadan kaldırır.Directik sektör farkı gözetmeksizin, tüm işletmeler ile kullanıcıları en kısa iletişim yolları ile  buluşturan, işletmelerin A’dan Z’ye her adımda ücretsiz olarak yükleyip reklam ve duyurularını yapıp, mekan, ürün ve hizmetlerinin görsellerini kullanıcıya aktarabilmesine olanak sağlayan yepyeni bir sosyal medya uygulamasıdır. Konum algılama özelliği sayesinde kişiye en yakın işletme ve mekan isimleri ve iletişim bilgilerini sunar. Değiştirilebilir konum ile gidilen her bölgede arama yapmaya ve hizmet almaya olanak sağlar. İnternet tarayıcılarından aratma yapmaya gerek bırakmadan en sağlıklı ve doğru işletme bilgisine gidilmesine olanak sağlar. İşletmelerin konumu hem harita üzerinden sunulurken hemde adres ve telefon numarası bilgileri sayesinde kullanıcılar için en sade ve doğru bilgiye gidilmiş olur. Kullanıcı, işletme yada mekanın verdiği hizmet, yaptığı  kampanya ve sattığı ürünlerin fotoğraflarına ulşabildiği için fikir sahibi olur. Böylelikle işletme veya mekan zaman kaybı ve ekstra çabaya gerek kalmadan reklam ve duyurusunu yapmış olur.Directik'in geyikleri kanatlanmaya ihtiyaçları var. Yardımcı olur musun!

Çünkü Türkiye'den sonra bir sonraki hedefimiz avrupa ve bu yolda bizimle aynı vizyona sahip olup, yardım etmeni çok istiyoruz..

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    3 ay önce
    100
    Destek
    100
Projenin Sahibi Emir Emad
E-Posta: emir@directik.com
Telefon: 0(535) 269 79 72
Hakkında Kısa Bilgi:
Alphatik bilişim A.Ş kurucuyum, firmamızda 3 ana proje var bunların bir tanesi Directik, 5yıldır startup kulturendeyim.
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

15
gün kaldı
ÇARŞI CEPTE Destek Ol

ÇARŞI CEPTE

Çarşı Cepte esnaflar ile müşterileri en kısa yoldan buluşturan bir mobil platfomdur.

DESTEK 25 HEDEF 15.000
24
gün kaldı
ReezAPP Destek Ol

ReezAPP

Restoranlarda artık sıra veya yemeği beklemeyeceğiz.

DESTEK 100 HEDEF 30.000
54
gün kaldı
Çevre ve Cep Dostu Alışveriş Çantası Destek Ol

Çevre ve Cep Dostu Alışveriş Çantası

Hem bütçelere hem çevreye fayda sağlayacak olan pratik akıllı çanta

DESTEK 35 HEDEF 5.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin