Küçük beyinler gelecekte büyük işler başaracak.

Köylerdeki ilkokul ortaokul öğrencilerinin teknolojiye ilgisini ve bu ilgisini artırmak için köylere ya da belirlenen köylere bir Bilişim Merkezi kurularak bir Bilişim Merkezi kurularak bilgisayarı bilgiyi bilgi paylaşımını İngilizce eğitimini Office programlarını cizim programlarını farklı ve daha birçok uygulamayı onlara öğretmek yeni tasarımların fikirlerin ortaya çıkmasını sağlayacak onlardan bu ilgi ve merak genç Beyinlerin olacak .Ve genç beyinler büyük işler yapacak.

Fotoğraf Galerisi
Henüz proje için resim eklenmemiştir.

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.
Projenin Sahibi Ziya İnan
E-Posta: ziyainan2@gmail.com
Telefon: 0(551) 159 25 64
Hakkında Kısa Bilgi:
İsmim Ziya İnan Ömer halisdemir Üniversitesi Fen Bilgisi öğretmenliği 4 sınıf öğrencisiyim İlk ve ortaokulu köy Okulu'nda tamamladım lise öğrenimini Endüstri Meslek Lisesi'nde gördüm. Öğrenciler adına materyal tasarımları ve özel eğitim alanı ile ilgili tasarımlar fikirler geliştiriyorum bir fikir dünyayı değiştirir ben buna inanıyorum.
  • 0 Toplandı
    HEDEF:1.000.000.000
  • 0 DESTEKÇİ
  • 0 GÜN KALDI
  • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
  • Fikir Aşamasında
  • DESTEK OL
  • TAKİP ET

Projenin Ödülleri

Henüz ödül eklenmemiştir
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

59
gün kaldı
Mueasyco Destek Ol

Mueasyco

Mesafe tanımaksızın müzisyenlerin birbirleriyle profesyonel veya amatör eserler yaratabileceği dijital stüdyo ve sosyal ortam.

DESTEK 4.000 HEDEF 150.000
59
gün kaldı
Kanser, Çocuğumdan Uzak Dur Destek Ol

Kanser, Çocuğumdan Uzak Dur

Çocuklar KANSER olmasın! Benim adım Burcu Özkan. KAÇOD, Kanser Çocuğumdan Uzak Dur Derneği’nin kurucusu ve başkanıyım. Derneğimiz çocuk kanserleri ile mücadele etmek için hastalık ve tedavide ailelere sosyal destekler sağlamaktadır.

DESTEK 3.250 HEDEF 50.000
22
gün kaldı
Türkiye Çevre Zirvesi Destek Ol

Türkiye Çevre Zirvesi

Türkiye Çevre Zirvesi farklı disiplinlerin bir araya gelerek çevre, çevre sorunları ve çevre duyarlılığı konularının konuşulacağı, mevcut durumları ve uygulanabilir somut çözüm önerilerinin tartışılacağı bir zirve olma özelliği

DESTEK 100 HEDEF 7.500

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin