DESTEK OL

Merhabalar, ben Uğur Ersöz yaklaşık 6 yıldır müzisyenlik yapıyorum bu zamana kadar yaklaşık 120 adet kendi bestemi yaptım ve yayınladım bütün sözler bana ait olup prodüksiyon işlemlerinide kendim yapıyorum.


Kendi imkanlarım ile 4 adet klip çalışmam oldu fakat imkanlarım yetersiz olduğu için amatör klipler çekmek zorunda kaldım ve Youtube kanalımda 11.000 aboneden fazlasına ulaştım, kendi imkanlarımla toplam 2 milyon görüntülenme aldım ayrıca Türkiye’nin dört bir yanında sahne aldım her kesimden kitle oluşturdum çok büyük bir kesime hitap ediyorum.

Şimdi ise 12 şarkılık kendi bestelerim olan yeni bir albüm hazırladım fakat bandrollü olarak yayınlamam için maddi imkanlarım yetersiz, bugüne kadar 2 albüm yaptım fakat ikiside bandrollü değildi yasak olduğu için sadece yakın çevreme dağıtabildim ve Youtube da paylaşabildim.

Kanalıma göz atıp yorumlara ve görüntülenme sayılarına bakıp ne kadar samimi, içten, güzel bir kitleye hitap ettiğimi görebilirsiniz daha başarılı işlere imza atmak istiyorum destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.


Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    1 ay önce
    50
    Destek
Projenin Sahibi Uğur Ersöz
E-Posta: ugurersoz95@icloud.com
Telefon: 0(553) 874 91 52
Hakkında Kısa Bilgi:
Merhaba ben Uğur Ersöz 6 yıldır müzik ile uğraşıyorum Youtube üzerinde kendi bestelerimi yazıp yayınlıyorum ve 11.000 aboneye ulaştım şarkılarım ortalama 100-150 bin arası görüntülenme alıyor kendi kitlemi oluşturdum çok samimi ve çok içten bir kitleye sahibim fakat maddi yetersizlik sebebiyle bandrollü albüm ve klip yapamıyorum sesimi daha fazla kitlelere duyuramıyorum sizlerden desteklerinizi bekliyorum.


 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

56
gün kaldı
Salbatanu Albüm Çalışması Destek Ol

Salbatanu Albüm Çalışması

Bu toprakların makamsal müziği ile metal müziği harmanlamak

DESTEK 100 HEDEF 3.000
4
gün kaldı
BOOK OF VERSES - Metal single çalışması Destek Ol

BOOK OF VERSES - Metal single çalışması

Yaşamın ve ölümün sesini Metalle buluşturacağım..

DESTEK 1.050 HEDEF 2.550
23
gün kaldı
nabersin.com | Sosyal İçerik Ağı Destek Ol

nabersin.com | Sosyal İçerik Ağı

Güvenle Sosyalleş Özgürce Üret & Kazanç Elde Et

DESTEK 100 HEDEF 50.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin