Mağazalara girmeden çevrelerinde gezerken indirimlerden haberdar olabileceğiniz ve 7 den 70'e herkesin kullanabileceği bir uygulama

Allover

Merhaba ben Barış SEVEN yaklaşık 1,5 yıldır allover üzerinde çalışmaktayım ben uygulamanın tasarımlarını hazırlarken diğer iki arkadaşımız pazar mantığını oluşturmakta ama ne yazıkki türkiyede projemize destek verecek yazılımcılara ulaşamadık ulaşa bildiğimiz arkadaşlar ise istediğimizi yapamadılar profesyonel yazılım şirletleride yüksek rakamlar verdiği için son 1 yıldır projemiz askıda kaldı fonbulucu.com bizim için bir şans olabilir.

Neden Allover

Projemizin çıkış noktası Türkiye'de hızla yayılmış olan ve halen hızla yayılan Toplu SMS mesajlarıydı bana gelen toplu SMSmesajları market vs beni çok fazla rahatsız ediyordu bununla ilgili küçük bir anket çalışması yaptım ve %70 oranında insanların rahatsız olduğunu gördüm sonra ne yapa bilirim diye düşünürken aklıma Allover geldi. Pazarlama alanında çalışan bir kaç arkadaşımla görüştüm ve proje hakkında baya konuştuk mantıklı buldular ve Allover için ilk adımı attık.


Biraz Projemizden ve Yapmak istediklerimizden bahsedelim size;

Günümüz de toplu SMS kullanımı çok fazla yaygınlaşmakta ve bir taraf dan mobil kullanıcıları rahatsız etmektedir. Allover tam olarak buna benzer durumlarda devreye girecek bir uygulamadır. Akıllı Telefon kullanıcılarına Maps üzerinden km bazlı çalışarak kullanıcının istediği kategorilere göre Tekstil, Yemek, Otel Kategorilerinde indirim sunmaktadır kullanıcılarımız mağazalara girmeden çevrelerinde gezerken indirimlerden haberdar olacaktır.

Allover sadece indirimleri sunmayacak bununla beraber çok fazla hizmet verecek bir uygulamadır örnek verirsek İstanbul'da sultan Ahmet de gezerken Allover kullanıcılarına tarihi mekanlar hakkında bilgi verecek giriş ücretlerini gösterecek kaç km mesafede olduğunu,mekan hakkında yorum yapa bilecek geri bildirim bıraka bilecek ve favorilerine ekleye bilecektir kullanıcı mekanı gezmek istiyorsa konum yardımıyla kullanıcıya mekana kadar eşlik edecektir.  Tarihi mekanlar dışında kullanıcılarımız Konser, Sergi, Tiyatro ve benzer bir çok aktiviteyi de gezerken öğrene bilecektir.

Anlatmak istediğimiz tam olarak şu ki Allover tek bir kitleye değil Tüm akıllı telefon kullanıcıların ihtiyacı olacaktır.

Kullanıcılarımızın Problemlerini Nasıl Çözeceğiz?

Allover kullanıcıları indirimleri evden aramak yerine gezerken konum üzerinden km bazlı çalışan uygulamamız sayesinde bildim alarak bulacak. Allover sadece uygulama kullanıcılarına değil firmalara da hizmet sunacak indirimler sayesinde doğru kitleye ulaşa bilecek ve tonlarca reklam giderleri ödemeyecek örnek verirsek yemek sektöründe çalışan bir işletme tonlarca para ödeyip özel bir tanıtım reklamı yapmak yerine kolay bir şekilde milyonlara ulaşa bilecektir.


Allover bizim değil tüm Türkiye'nin girişimi olacaktır Şimdiden tüm fonbulucu.com ailesine teşekkür ederiz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Gizli Destekçi
  1 ay önce
  2.500
  Destek
  2.500
 • fonbulucu.com İlk Destek
  5 ay önce
  100
  Destek
  100


Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

23
gün kaldı
Bu Büyük Acıya Ortak Ol! Support Them Now! Destek Ol

Bu Büyük Acıya Ortak Ol! Support Them Now!

Bu sayfa Christchurch Katliamı'ndan etkilenenlere destek vermek için tasarlanmıştır. This page is designed to channel support to those affected by the Christchurch Massacre.

DESTEK 620 HEDEF 100
18
gün kaldı
Satılmalı.com Destek Ol

Satılmalı.com

Türkiye'nin en yeni seri ilan sitesi.

DESTEK 3.500 HEDEF 50.000
36
gün kaldı
HİJYENİK ELLER Destek Ol

HİJYENİK ELLER

Yapılacak proje ile toplu alanlarda kullanılan steril eldivenları yorulmadan ve uğraşmadan otomatik olarak giydirebilen “steril eldiven giydirme makinası” tasarımı yapmak ve tasarımı gerçekleştirmek hedeflenmektedir

DESTEK 150 HEDEF 5.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin