Mağazalara girmeden çevrelerinde gezerken indirimlerden haberdar olabileceğiniz ve 7 den 70'e herkesin kullanabileceği bir uygulama

Allover

Merhaba ben Barış SEVEN yaklaşık 1,5 yıldır allover üzerinde çalışmaktayım ben uygulamanın tasarımlarını hazırlarken diğer iki arkadaşımız pazar mantığını oluşturmakta ama ne yazıkki türkiyede projemize destek verecek yazılımcılara ulaşamadık ulaşa bildiğimiz arkadaşlar ise istediğimizi yapamadılar profesyonel yazılım şirletleride yüksek rakamlar verdiği için son 1 yıldır projemiz askıda kaldı fonbulucu.com bizim için bir şans olabilir.

Neden Allover

Projemizin çıkış noktası Türkiye'de hızla yayılmış olan ve halen hızla yayılan Toplu SMS mesajlarıydı bana gelen toplu SMSmesajları market vs beni çok fazla rahatsız ediyordu bununla ilgili küçük bir anket çalışması yaptım ve %70 oranında insanların rahatsız olduğunu gördüm sonra ne yapa bilirim diye düşünürken aklıma Allover geldi. Pazarlama alanında çalışan bir kaç arkadaşımla görüştüm ve proje hakkında baya konuştuk mantıklı buldular ve Allover için ilk adımı attık.


Biraz Projemizden ve Yapmak istediklerimizden bahsedelim size;

Günümüz de toplu SMS kullanımı çok fazla yaygınlaşmakta ve bir taraf dan mobil kullanıcıları rahatsız etmektedir. Allover tam olarak buna benzer durumlarda devreye girecek bir uygulamadır. Akıllı Telefon kullanıcılarına Maps üzerinden km bazlı çalışarak kullanıcının istediği kategorilere göre Tekstil, Yemek, Otel Kategorilerinde indirim sunmaktadır kullanıcılarımız mağazalara girmeden çevrelerinde gezerken indirimlerden haberdar olacaktır.

Allover sadece indirimleri sunmayacak bununla beraber çok fazla hizmet verecek bir uygulamadır örnek verirsek İstanbul'da sultan Ahmet de gezerken Allover kullanıcılarına tarihi mekanlar hakkında bilgi verecek giriş ücretlerini gösterecek kaç km mesafede olduğunu,mekan hakkında yorum yapa bilecek geri bildirim bıraka bilecek ve favorilerine ekleye bilecektir kullanıcı mekanı gezmek istiyorsa konum yardımıyla kullanıcıya mekana kadar eşlik edecektir.  Tarihi mekanlar dışında kullanıcılarımız Konser, Sergi, Tiyatro ve benzer bir çok aktiviteyi de gezerken öğrene bilecektir.

Anlatmak istediğimiz tam olarak şu ki Allover tek bir kitleye değil Tüm akıllı telefon kullanıcıların ihtiyacı olacaktır.

Kullanıcılarımızın Problemlerini Nasıl Çözeceğiz?

Allover kullanıcıları indirimleri evden aramak yerine gezerken konum üzerinden km bazlı çalışan uygulamamız sayesinde bildim alarak bulacak. Allover sadece uygulama kullanıcılarına değil firmalara da hizmet sunacak indirimler sayesinde doğru kitleye ulaşa bilecek ve tonlarca reklam giderleri ödemeyecek örnek verirsek yemek sektöründe çalışan bir işletme tonlarca para ödeyip özel bir tanıtım reklamı yapmak yerine kolay bir şekilde milyonlara ulaşa bilecektir.


Allover bizim değil tüm Türkiye'nin girişimi olacaktır Şimdiden tüm fonbulucu.com ailesine teşekkür ederiz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

 • Gizli Destekçi
  4 ay önce
  2.500
  Destek
  2.500
 • fonbulucu.com İlk Destek
  8 ay önce
  100
  Destek
  100


TAKIM


Barış Seven

YORUM(1)

fonbulucu.com İlk Destek

Merhaba Barış, fonlama kampanyasına başlayabilmen için proje sayfanı sosyal medya hesaplarından paylaşarak beğeni sayını artırman gerekli. nAyrıca 2-3 dakikalık bir video ile seni desteklemek isteyenlere projeni anlatabilirsin. Bu sana daha çok destekçi sağlayacaktır. Hadi hemen çalışmaya başla...

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

80
gün kaldı
3be Sanat Atölyesi Destek Ol

3be Sanat Atölyesi

Dar gelirli öğrencilerim için yardıma ihtiyacım var

DESTEK 0 HEDEF 10.000
47
gün kaldı
Mobil Oyun Çalışmalarım Destek Ol

Mobil Oyun Çalışmalarım

2d online tank savaşı oyunu (mobil platform)

DESTEK 1.150 HEDEF 12.000
80
gün kaldı
Twitch Yayıncılığım İçin! Destek Ol

Twitch Yayıncılığım İçin!

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışıyorum.

DESTEK 0 HEDEF 3.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin