Dünyanın son zamanlarda adı sıkça duyulan yegane sorunu EMİSYON'u yok denecek düzeylerde tutmayı başardık.

                           ALICE P.E.T Emisyon cihazları yakıtın içerisinde sürtünme ile oluşan elektrostatik voltajı içerisinde düzenlenen özel yazılımlı bir çip sayesinde güçlü manyetik grubu destekleyerek %40 performans %60 emisyon %20 le %30 oranları arasında  tasarruf sağlar. Sistem içerisinden yakıt geçiş ile birlikte devreye girer. Yakıtın içinde bulunan hidrokarbon molekülleri arasındaki kovalent bağları zayıflatmak suretiyle mevcut yakıtın oksijen ile daha iyi bir bağ oluşturmasına ve yüksek oranda yanmasına yol açar. Bu cihazın çalışması için aracın üzerinde elektirik veya elektronik her hangi bir bağlantı uygulamasına ihtiyaç yoktur . Cihazın en önemli özelliği ise doğa dostu olmasıdır.
                    Araçlardan çıkan egzoz gazının doğaya verdiği zararın yüksek oranda olduğu bilinmektedir.
                   
                    ALICE P.E.T araç çalıştığı an devreye girmekte ve emisyon oranında %50-%95* düşüş sağlayıp öncelikle doğaya verilen zararı önlemektedir. Kullandığımız araçların daha verimli olabilmesi, yakıtın oksijen ile birlikte daha hızlı oksidasyonu ile mümkündür. Motor içerisindeki yanma denilen kimyasal tepkimeler sonucunda doğan enerji kinetik enerjiye dönüşür.
                    Günümüz teknolojisi motorlarında %15 gibi bir yarayışlılık söz konusudur. Bizim temel amacımız düşük olan bu verimi maksimum seviyede kullanmaktır. Yakıtın daha iyi yanması direkt olarak verim üzerinde etkili olmaktadır. Yanma sonucu mikroskobik anlamda yen bir molekül yapısı oluşmakta olup, yakıtın yanma öncesi yapısında bulunan kimyasal enerji, yanma sonucu kinetik enerji olarak açığa çıkmaktadır.  Yanma için gerekli olan oksijen serbest havadan alınır. Cihazın kullanımı yaygınlaştıkça bahsettiğimiz değerlerde sürekli bir artış gözlenmesi ön görülmektedir.
                      ALICE P.E.T yakıt tasarruf cihazının bir artısı da aracın yakıt sistemini ciddi oranda temizlemesi ve daha verimli çalışmasına öncü olmasıdır.
                      Bunun yanı sıra; ALICE P.E.T Yakıt Tasarruf Cihazları Herhangi akaryakıt ve türevi kullanan sistemlere ve motor büyüklüğüne, gücüne en uygun şekilde uzman ekiplerimizce projelendirilip montajı yapılmaktadır. Çok kuvvetli darbelere ve yüksek kaynak alevine maruz kalmaması koşulu le uzun sürelere kadar kullanılmaktadır. Herhangi bir bakım ve sarf malzemesi gerekmemektedir. Sistem kendini çok kısa sürede amorti etmektedir.

*Aracın motor durumu (yağ yakması, çok yüksek km ve bakımsız kullanılmış olup olmaması vb.) oranın değişmesinde temel etkendir. Cihaz çalışır fakat yarayış oranı düşük olabilir. 

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • fonbulucu.com İlk Destek
    7 ay önce
    10.000
    Destek
    10.000


TAKIM


Burak Özney

YORUM YAP

GÖNDER

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

35
gün kaldı
FashionTarz | E-Ticaret Destek Ol

FashionTarz | E-Ticaret

Moda markaların en yeni adresi!

DESTEK 0 HEDEF 50.000
13
gün kaldı
Kablosuz Şarj Masası Destek Ol

Kablosuz Şarj Masası

Telefon ve tabletlerinizi kablosuz bir şekilde şarj etmemize yarayan bir masa veya komidin istemez misiniz?

DESTEK 0 HEDEF 15.000
44
gün kaldı
Tuvalimdesin Çocuk Destek Ol

Tuvalimdesin Çocuk

Çocuk istismarını önüne geçmek için Kalkanımız Bileğimizde...

DESTEK 6.190 HEDEF 24.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin