DESTEK OL
Dünyanın son zamanlarda adı sıkça duyulan yegane sorunu EMİSYON'u yok denecek düzeylerde tutmayı başardık.

                           ALICE P.E.T Emisyon cihazları yakıtın içerisinde sürtünme ile oluşan elektrostatik voltajı içerisinde düzenlenen özel yazılımlı bir çip sayesinde güçlü manyetik grubu destekleyerek %40 performans %60 emisyon %20 le %30 oranları arasında  tasarruf sağlar. Sistem içerisinden yakıt geçiş ile birlikte devreye girer. Yakıtın içinde bulunan hidrokarbon molekülleri arasındaki kovalent bağları zayıflatmak suretiyle mevcut yakıtın oksijen ile daha iyi bir bağ oluşturmasına ve yüksek oranda yanmasına yol açar. Bu cihazın çalışması için aracın üzerinde elektirik veya elektronik her hangi bir bağlantı uygulamasına ihtiyaç yoktur . Cihazın en önemli özelliği ise doğa dostu olmasıdır.
                    Araçlardan çıkan egzoz gazının doğaya verdiği zararın yüksek oranda olduğu bilinmektedir.
                   
                    ALICE P.E.T araç çalıştığı an devreye girmekte ve emisyon oranında %50-%95* düşüş sağlayıp öncelikle doğaya verilen zararı önlemektedir. Kullandığımız araçların daha verimli olabilmesi, yakıtın oksijen ile birlikte daha hızlı oksidasyonu ile mümkündür. Motor içerisindeki yanma denilen kimyasal tepkimeler sonucunda doğan enerji kinetik enerjiye dönüşür.
                    Günümüz teknolojisi motorlarında %15 gibi bir yarayışlılık söz konusudur. Bizim temel amacımız düşük olan bu verimi maksimum seviyede kullanmaktır. Yakıtın daha iyi yanması direkt olarak verim üzerinde etkili olmaktadır. Yanma sonucu mikroskobik anlamda yen bir molekül yapısı oluşmakta olup, yakıtın yanma öncesi yapısında bulunan kimyasal enerji, yanma sonucu kinetik enerji olarak açığa çıkmaktadır.  Yanma için gerekli olan oksijen serbest havadan alınır. Cihazın kullanımı yaygınlaştıkça bahsettiğimiz değerlerde sürekli bir artış gözlenmesi ön görülmektedir.
                      ALICE P.E.T yakıt tasarruf cihazının bir artısı da aracın yakıt sistemini ciddi oranda temizlemesi ve daha verimli çalışmasına öncü olmasıdır.
                      Bunun yanı sıra; ALICE P.E.T Yakıt Tasarruf Cihazları Herhangi akaryakıt ve türevi kullanan sistemlere ve motor büyüklüğüne, gücüne en uygun şekilde uzman ekiplerimizce projelendirilip montajı yapılmaktadır. Çok kuvvetli darbelere ve yüksek kaynak alevine maruz kalmaması koşulu le uzun sürelere kadar kullanılmaktadır. Herhangi bir bakım ve sarf malzemesi gerekmemektedir. Sistem kendini çok kısa sürede amorti etmektedir.

*Aracın motor durumu (yağ yakması, çok yüksek km ve bakımsız kullanılmış olup olmaması vb.) oranın değişmesinde temel etkendir. Cihaz çalışır fakat yarayış oranı düşük olabilir. 

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

  • Bu projeye ilk destek veren siz olun.
Projenin Sahibi Burak Özney
E-Posta: burakozney@gmail.com
Telefon: 0(530) 224 76 23
Hakkında Kısa Bilgi:
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Tarım makinaları mezunu, bir otomotivci. Firma Sahibi üretici. Biraz çılgın, az mucit.


  • 0 Toplandı
    HEDEF:750.000
  • 0 DESTEKÇİ
  • 82 GÜN KALDI
  • Hedefe ulaşmak için sen de destek olabilirsin.
  • Satış Aşamasında
  • DESTEK OL
  • TAKİP ET

Projenin Ödülleri

 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

30
gün kaldı
BANDROLLÜ ALBÜM Destek Ol

BANDROLLÜ ALBÜM

Müzik benim hayatım ve bu proje hayatıma renk katacak.

DESTEK 50 HEDEF 10.000
59
gün kaldı
SLight Bilgisayar Optimize Destek Ol

SLight Bilgisayar Optimize

Bilgisayarınızdan daha iyi performans almak istermisiniz ?

DESTEK 20 HEDEF 5.000
87
gün kaldı
Umut Işığım Destek Ol

Umut Işığım

Sağlıklı ve daha kaliteli bir eğitim için hazırlanan proje

DESTEK 1.380 HEDEF 25.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin