Piyasadaki kozmetik ürünleri sentetik kimyasallarla doludur. Bizim proje çıktımız Doğal içeriğe sahip olan, güzelleştirirken aynı zamanda tamamlayıcı sağlık etkisi gösterecek cilt bakım ürünleri olacaktır.

PİYASADAKİ KOZMETİK ÜRÜNLERİNDE NEDEN SENTETİK KİMYASALLAR  KULLANILIYOR ?

Cildi ağartmak,

Renk açmak,

Koku vermek,

Sabunlaştırıcı  olarak ,

Duyusal kaliteyi artırmak 

Kıvam verici olarak

Koruyucu olarak

Raf ömrünü uzatmak ve

Maliyetleri düşürmek amaçlarıyla kullanılmaktadır.

PİYASADAKİ MEVCUT CİLT LOSYONLARI VE KREMLERİN   ÜRETİMİNDE KULLANILAN  SENTETİK KİMYASALLARIN ZARARLARI NELERDİR?

Sodyum lauril sülfat. Bu kimyasalın beyine, kalbe ve karaciğere kolaylıkla girdiği ve bağışıklık sistemini bozduğu gösterilmiştir.

Parafin, Aliminyum ..türevleri  vücutta bağımlılık yapan katyon  ağırlıklı kimyasallar, deri hücrelerini  öldürüyor.

Mineral yağ: Petrol türevi olan bu madde gözeneklerin tıkanmasından kansere kadar birçok durum ile ilişkilendirilir.

Kremsi-ipeksi dolu sağlamak için kullanılan fitalatlar (dibutyl ve diethylhexyl) ın , kanserojen olduğu, karaciğer, akciğer ve üreme organları üzerinde zararlı etkilerinin olduğu bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.

SERBEST RADİKALLERİN ARTMA SEBEPLERİ

İnsanlar yaşamlarında her gün vücutlarına gıda, solunum ya da kişisel bakım ürünleri ile çeşitli kimyasal maddeler almaktadır. Ayrıca kullandıkları cep telefonları, bilgisayarlar ve evlerdeki her çeşit elektronik aygıt ile yaşam alanlarında Biyokimya anlamında doğal radyasyon seviyesi artmakta ve havanın kimyasal kirliliği yanı sıra, suda ve besinlerdeki  bazı moleküller pozitif serbest radikallere dönüşmektedir.

SERBEST RADİKALLERİN ARTMASI  İLE OLUŞAN HASTALIKLAR

KANSER

KALP KRİZİ

BEYİN KANAMALARI  - İNME-FELÇ

GRİP

STRES

CİLT SORUNLARI

UYKU SORUNLARI

SOLUNUM KALİTESİNDE DÜŞME

YORGUNLUK

LA’FERVEUR markalı  ALL NATURAL  CİLT BAKIM ÜRÜNLERİMİZ

Hammadde olarak Doğada kendiliğinden yetişip atıl halde bulunan epidermayı iyileştirici özelliği yüzyıllardır bilinen  Tıbbi ve Aromatik bitkilerle yine doğal bir madenin mikron altı boyutunu   kullanarak formüle ettiğimiz cilt bakım ürünlerimizde hiç sentetik kimyasal kullanılmayacak ,%100 doğal ürün olacaklardır. Piyasadaki mevcut Cilt Bakım Ürünlerine göre  Çok fonksiyonlu, Düşük maliyetli, daha az toksik  olacak  %100 doğal   kozmetik ürünlerimiz antiseptik, anti bakteriyel, antifungal,  antiviral, antispazmodik ,antioksidan ve anti aging etkiler taşıyacaktır.

PROJE ÇIKTILARIMIZ OLACAK DOĞAL CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ İLE

YAŞLANMA ETKİLERİNİN YAVAŞLATILDIĞI

CİLT PROBLEMLERİNİN   AZALDIĞI

STRES, UYKUSUZLUK ,YORGUNLUK SORUNLARININ AZALDIĞI

SONUÇTA İNSANLARIN YAŞAM KALİTELERİNİN ARTTIĞI    BİR TOPLUM OLUŞMASINA KATKI SAĞLAYABİLİRİZ.  

Fotoğraf Galerisi

Video Galeri

Projenin Sahibi Tanay Akgün
E-Posta: tanay_akgun@hotmail.com
Telefon: 0(506) 137 78 01
Hakkında Kısa Bilgi:
Şirketimiz 2016 yılında kurulmuştur. 2017 yılında proje konusunda çalışmaya başlanmış ve ana faaliyet konusu parfüm, kozmetik ve bakım ürünlerinin imalatıdır. Doğal kozmetik ürünlerimiz ile ilgili Türk Patent Enstütüsü’ne 2017/00626, 2018/03647, 2018/03805 ve 2018/04641 nolu patent başvuruları yapılmıştır. Şirket ortağı ve müdürü Tanay AKGÜN İşletme Fakültesi mezunudur.Kuruluşumuz çok yönlü faydalar sağlayacak kişisel bakım ürünleri üretmek için ARGE çalışmaları yapmaktadır.2 YORUM

Hakan Yıldız
Hakan Yıldız 05 Temmuz 2018

% 100 Doğal olacak olması kesinlikle iddialı bir söylem. Ama bunun sağlık açısından başlatılmasını gerçekten çok isterim. Destekliyorum. Başarılar.

Tanay Akgün
Tanay Akgün 05 Temmuz 2018

Hakan bey merhaba öncelikle projemize desteğiniz için teşekkür ediyoruz proje çıktımızın 0 doğal kişisel bakım ürünü olacağı iki üniversite'nin danışmanlığında çok yetkin bir proje ekibi tarafından yapılan çalışmalarla fikir doğrulandıktan sonra yazıya döküldü. Tüm takımımız daha önce projede kullanılacak hammaddeleri ilişkin çalışmalar yaptığı için yürekten inanarak proje çalışmalarına başladı ve biz de projeyi sizin gibi insan sağlığı için ve insanlık yararına geliştirmek istiyoruz tekrar teşekkürler

fonbulucu.com İlk Destek

Sevgili Tanay, projenin son derece faydalı olacağına yürekten inanıyoruz ancak fonlamaya sunulması için daha çok beğeniye ihtiyacın var. Arkadaşlarını, akrabalarını, tanıdıklarını ve sosyal ağını proje sayfana davet et ve destek vermelerini sağla. Başarılar...

YORUM YAP

GÖNDER
  • 72.000 FONLAMA İÇİN
  • 15
    4
    2
  • Destek zamanına kadar proje hakkındaki gelişmeleri takip edebilirsin
  • Fikir Aşamasında
  • TAKİP ET
 Diğer Projeleri İnceleyebilirsin

1
gün kaldı
Akıllı Bıdıklar<br>Kedi Kısırlaştırma Projesi Destek Ol

Akıllı Bıdıklar
Kedi Kısırlaştırma Projesi

Kısırlaştırma çalışmamıza İstanbul ili, Şişli ilçesi, İnönü Mahallesi, Küçükbayır Sokak ve çevresi için başlayacağız. Bu bölgedeki kısırlaştırılacak yaşa gelmiş kedi sayısı ortalama olarak 30'dur.

DESTEK 50 HEDEF 6.000
57
gün kaldı
ReezAPP Destek Ol

ReezAPP

Restoranlarda artık sıra veya yemeği beklemeyeceğiz.

DESTEK 100 HEDEF 30.000
66
gün kaldı
Bağımlıyım ama Değişiyorum, Sağlıklı Kalıyorum Destek Ol

Bağımlıyım ama Değişiyorum, Sağlıklı Kalıyorum

Anne babaların gözyaşlarını, çocukların gençlerin pişmanlıklarını yok etmek; kaybettiklerini sandıkları mutlulukları onlara tekrar verip gülümsemelerini sağlayacak yolda onlara uzanan bir el.

DESTEK 0 HEDEF 50.000

Başlamaya hazır mısın?

Birkaç küçük adımla fikrini hayata geçirebilirsin